03:52 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2007
 • RUB92.0836
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasaulio ekonomikos forume Singapūre politikai, tarptautinių organizacijų vadovai ir verslo lyderiai tarsis, kaip atkurti pandemijos pakirstą pasitikėjimą pasaulio sistema

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda gavo kvietimą dalyvauti rugpjūčio 17–20 dienomis Singapūre rengiamame specialiame kasmetiniame Pasaulio ekonomikos forumo renginyje. Apie tai pranešė Prezidentūros spaudos tarnyba.

  Pasaulio lyderių susitikimas šį kartą skiriamas ekonomikos gaivinimui ir pandemijos iššūkių galimų įveikimo būdų aptarimui, taip pat diskusijoms, kaip sukurti tvaresnį pasaulį.

  Renginys Singapūre bus pirmasis gyvas pasaulio lyderių susitikimas 2021 metais. Pabrėžiama, jog Nausėda ketina jame dalyvauti, jei tą padaryti leis pandemijos sąlygos ir galimi apribojimai keliauti.

  Planuojama, kad nuo 2022-ųjų, kaip ir ankstesniais metais, pasaulio lyderių susitikimai vėl vyks Davose.

  Pasaulio ekonomikos forume Singapūre politikai, tarptautinių organizacijų vadovai ir verslo lyderiai tarsis, kaip atkurti pandemijos pakirstą pasitikėjimą pasaulio sistema, kokių veiksmų imtis siekiant atgaivinti pasaulio ekonomiką ir užtikrinti didesnį visuomenės atsparumą, darnumą ir tvarumą.

  Forumo darbotvarkėje aktualiausi šių dienų iššūkiai: COVID-19 pandemija, IV pramonės revoliucija, pasaulio ekonomika, aplinkos apsaugos temos.

  Dar šia tema

  Nausėda su kelių šalių vadovais ragina didinti vakcinų gamybos apimtis
  Lietuva ES vakcinų gamintojams papasakojo, kaip išplėsti gamybą
  Lietuva užsimojo vykdyti "tarpininkės" misiją sprendžiant krizę Gruzijoje
  Tegai:
  Pasaulio ekonomikos forumas, Singapūras, Gitanas Nausėda, Lietuva

  Svarbiausios temos