14:24 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak administracijos atstovo, Baideno administracijos veiksmai Rusijos atžvilgiu skirsis nuo ankstesnės administracijos veiksmų

  VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. JAV neketina siekti "atkurti" santykius su Rusijos Federacija, antradienį trumposios konferencijos metu sakė aukšto rango JAV administracijos pareigūnas, rašo RIA Novosti.

  "Mūsų tikslas yra palaikyti nuspėjamus ir stabilius santykius su Rusija... Akivaizdu, kad JAV nenori nei santykių su Rusija "atkūrimo", nei jų eskalavimo", — sakė jis.

  Pasak administracijos atstovo, Baideno administracijos veiksmai Rusijos atžvilgiu skirsis nuo ankstesnės administracijos veiksmų.

  "Mūsų ir mūsų partnerių veiksmai turi aiškiai užkrauti atsakomybę Rusijai, kai ji peržengia kitų šalių priimtas ir gerbiamas ribas", — sakė jis.

  Maskvos ir Vakarų santykiai pablogėjo dėl padėties Ukrainoje ir aplink Krymą, kuris po referendumo pusiasalyje tapo Rusijos teritorijos dalimi.

  Maskva buvo apkaltinta kišimusi ir prieš ją buvo įvestos sankcijos, atsakydama Rusija pradėjo importo pakeitimo kursą. Be to, Rusijos valdžia ne kartą pažymėjo, kad kalbėti su Maskva sankcijų kalba yra neproduktyvu. Rusija ne kartą tvirtino, kad nedalyvauja konflikte Ukrainoje ir nėra Minsko susitarimų objektas.

  Dar šia tema

  WSJ: JAV ir Kanada atnaujins palydovų tinklą, kad kovotų su Rusija Arktyje
  JAV ieško "rusų" programišiaus, kuris pavogė 22 Amerikos kariškių duomenis
  Žiniasklaida: JAV pripažįsta F-35 naikintuvų nesėkmę
  Tegai:
  Rusija, JAV

  Svarbiausios temos