10:00 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad kovo mėnesį pokyčių įvyks ir Prezidentūros Ekonominės ir socialinės politikos bei Teisės grupėse

  VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda vadovauti šalies prezidento kanceliarijai nuo kovo 15 dienos skiria Agilą Barzdienę, o naująja prezidento vyriausiąja patarėja ir Komunikacijos grupės vadove taps Raminta Stanaitytė-Česnulienė, teigiama Prezidentūros pranešime.

  Pažymima, kad kovo mėnesį pokyčių įvyks ir Prezidentūros Ekonominės ir socialinės politikos bei Teisės grupėse.

  "Dėkoju darbą Prezidentūroje baigiantiems patarėjams už nuoširdų darbą ir įgyvendintas iniciatyvas, kurias toliau plėtos artimiausiu metu prisijungsiantys komandos nariai. Linkiu jiems kuo geriausios kloties profesinėje karjeroje ateityje", — teigė Nausėda.

  Angila Barzdienė buvo viena iš tarptautinę patirtį turinčių profesionalų pritraukimo į viešąjį sektorių programos "Kurk Lietuvai" iniciatorių, o nuo 2014 metų jai vadovavo. Ligšiolinė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kanclerė Algė Budrytė ketina ieškoti naujų profesinių iššūkių ir savo pareigas baigs kovo 12 dieną.

  Tuo pačiu kovo 15 dieną darbą pradės ir naujoji prezidento vyriausioji patarėja komunikacijai Raminta Stanaitytė-Česnulienė. 2017–2020 metais ji dirbo finansų ministro patarėja, dar anksčiau viešųjų ryšių konsultante, vadovavo "Rimi Lietuva" komunikacijai, taip pat dirbo žurnaliste ir laidų vedėja televizijose LRT, LNK, TV3 bei "Lietuvos ryto TV". Iki šiol Komunikacijos grupės vadovo pareigas ėjęs Ridas Jasiulionis koordinuos Prezidentūros bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis.

  Pranešime teigiama, kad prie Ekonominės ir socialinės politikos grupės komandos ketvirtadienį prisijungė Elena Mickevičienė, vietoj finansų viceministrės Vaidos Česnulevičiūtės. Mickevičienė prie prezidento patarėjų komandos prisijungs iš agentūros "Investuok Lietuvoje", kur ji pastaruoju metu dirbo Investicinės aplinkos gerinimo ir teisės komandos vadove, prieš tai dirbo teisės konsultante audito ir verslo konsultacijų bendrovėje "PricewaterhouseCoopers Lietuva".

  Kovo 8 dieną darbą Prezidentūros Teisės grupėje pradės Simona Vilkelytė, kuri dirbo teisėjo padėjėja Lietuvos Aukščiausiajame Teisme.

  Pranešama, kad kovo viduryje darbą Prezidentūroje baigs į privatų sektorių nusprendęs sugrįžti prezidento patarėjas ir atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis. Komunikacijos grupę taip pat palieka Ieva Elenbergienė, kuri nusprendė karjerą tęsti kitoje profesinėje srityje. Iš darbo Prezidento kabinete dėl asmeninių priežasčių nusprendė pasitraukti patarėjas Liutauras Galinis.

  Tegai:
  Lietuva, Prezidentūra, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos