10:40 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Kita vertus, pasak advokato, Migracijos departamento atsakyme nurodomos priežastys, dėl kurių jis neįspėjo atlikėjo apie draudimą

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos nepaaiškino draudimo atvykti Rusijos atlikėjui Filipui Kirkorovui priežasties, praneša RIA Novosti su nuoroda į atlikėjo interesams atstovaujantį advokatą Aleksandrą Dobrovinskį.

  Pasak advokato, penkerių metų draudimo priežastis vis dar neaiški.

  "Matyt, daina "Zajka moja" gali pakenkti Vilniaus pamatams, o "Žestokaja liubov" — sunaikinti Baltijos valstybių armiją", — ironizuoja jis.

  Migracijos departamentas atsiuntė Dobrovinskiui atsakymą. Draudimo priežastis nenurodyta, tačiau pažymima, kad Kirkorovui nebuvo pranešta apie šį sprendimą, nes skyrius nežinojo atlikėjo namų adreso.

  Dainininkas Filipas Kirkorovas
  © Sputnik / Екатерина Чеснокова

  Anksčiau Vilniaus apygardos administracinis teismas atsisakė nenagrinėti Kirkorovo skundą dėl sprendimo uždrausti atvykti į Lietuvą. Anot teismo, šis "prašymas nemotyvuotas ir atsakymo į Migracijos departamento sprendimą pateikimo terminas dar nėra pasibaigęs". 

  Prieš tai Dobrovinskis pareiškė, kad vis dar neturi draudimo dainininkui atvykti į Lietuvą kopijos.

  Anksčiau Lietuvos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad Užsienio reikalų ministerijos prašymu nuo sausio 19 dienos migracijos tarnyba Kirkorovą penkerių metų laikotarpiui įtraukė į nepageidaujamų asmenų sąrašą Lietuvoje. Ministerija savo prašymą pagrindė tuo, kad dainininkas vizitų Kryme metu "sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį vientisumą ir suverenitetą".

  Pats dainininkas teigė, kad valdžios sprendimas respublikai kainuos "labai brangiai".

  Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova pažymėjo, kad Maskva apgailestauja, jog Lietuvos politikai kultūrą ir kultūrinius ryšius naudoja antirusiškai propagandai. Anot jos, priežastys, kodėl Vilnius Kirkorovą įtraukia į "juodąjį sąrašą", yra akivaizdžiai kvailos.

  Dar šia tema

  Kirkorovas apskundė draudimą atvykti į Lietuvą penkerius metus
  Zacharova papasakojo apie atsakomąsias priemones dėl Lietuvos draudimo Kirkorovui
  Niekas jos nematė: Kirkorovui nebuvo įteikta draudimo atvykti į Lietuvą kopija
  Teismas atsisakė nagrinėti skundą dėl sprendimo uždrausti Kirkorovui atvykti į Lietuvą
  Tegai:
  Lietuva, Filipas Kirkorovas

  Svarbiausios temos