02:06 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Jei paaiškėtų, kad Raskevičius gauna papildomas pajamas kaip profesionalus gėjus, ir tai nėra kūrybinė veikla, tokiu atveju Gražulis prašo Etikos ir procedūrų komisijos parengti Seimo nutarimo projektą, kuriuo būtų panaikintas Raskevičiaus kaip Seimo nario mandatas

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Seimo narys Petras Gražulis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas ištirti Seimo nario Tomo Vytauto Raskevičiaus kaip profesionalaus gėjaus veiklą, rašoma Seimo pranešime.

  Gražulio teigimu, dėl tokio Raskevičiaus savęs įvardijimo šalies gyventojams dažnai kyla klausimų.

  Parlamentaras pabrėžia, kad Konstitucijos 60 straipsnis nustato, jog Seimo narys negali niekur kitur dirbti ir gauti kitų pajamų, išskyrus už kūrybinę veiklą.

  Kreipimesi Gražulis prašo Seimo Etikos ir procedūrų komisijos ištirti, ar profesionalaus gėjaus pareigos yra kūrybinis darbas, nes gal taip galvoja Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

  "Už mokamas seksualines paslaugas skiriamos baudos pagal Administracinių teisės nusižengimų kodekso 487 straipsnį ("Vertimasis prostitucija, atlygintinis naudojimasis prostitucijos paslaugomis"): už pirmą kartą — 90–140 Eur, o už pakartotinį — 140–300 Eur", — rašo Gražulis.

  Jei paaiškėtų, kad Seimo narys Raskevičius gauna papildomas pajamas kaip profesionalus gėjus, ir tai nėra kūrybinė veikla, tokiu atveju Petras Gražulis prašo Etikos ir procedūrų komisijos parengti Seimo nutarimo projektą, kuriuo būtų panaikintas Raskevičiaus kaip Seimo nario mandatas.

  Vasario 23 dieną akciją prieš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką organizavę piliečiai Seimo vadovei Viktorijai Čmilytei-Nielsen įteikė, jų teigimu, per 300 tūkst. žmonių parašų, kad Raskevičius būtų atleistas, nes atstovauja tik vienos visuomenės grupės interesams.

  Tegai:
  Petras Gražulis, Tomas Vytautas Raskevičius

  Svarbiausios temos