14:58 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Incidentas įvyko nuotolinio Seimo posėdžio metu, Veryga nufilmavo transliaciją telefonu

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik. Seimo narys, buvęs Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga per posėdį prigavo kolegą prie "nepadoraus užsiėmimo". Jis Facebook paskelbė vaizdo įrašą, kuriame parodyta, kas nutiko.

  Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narys Bronislovas Matelis per nuotolinį Seimo posėdį krapštosi nosį.

  "Šiandieninis Seimo posėdis yra visiškas fiasko. Po kiekvieno balsavimo begalės Seimo narių priekaištai, kad negalėjo balsuoti, kad neveikė sistema. Ar tokie sprendimai legitimūs? Manau, kad ne. O kol sistema stringa, yra kas susiranda darbo", — ironizuoja Veryga.

  Pirmasis nuotolinis Seimo posėdis įvyko 2021 metų sausio 12 dieną. Sprendimas surengti nuotolinius susitikimus buvo priimtas atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje.

  Nuotolinio darbo metu jau įvyko įvairių incidentų. Gruodžio pradžioje per Kultūros komiteto posėdį už parlamentaro Petro Gražulio nugaros pasirodė nuogas vyras, po kurio parlamentaras staigiai išjungė internetinę kamerą. Lietuvoje dėl to kilo skandalas.

  Vasarį Lietuvos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė skundėsi, kad posėdžio metu vienas iš dalyvių ėmė savavališkai šalinti kitus posėdžio svečius, kai jiems buvo suteikta žodis, ir kažkas savavališkai išjungė mikrofonus.

  Tegai:
  Seimas, Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos