07:31 2021 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)

  Pasak europarlamentarės, "šešėlinės" Vyriausybės premjero skiepijimas yra daug svarbesnis už skiepijimą, atliktą visiems dabartiniams šalies vadovams

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos" (LVŽS) pirmininko Ramūno Karbauskio vakcinacija preparatu "AstraZeneca" yra svarbiau nei Lietuvos ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės skiepijimas, Facebook parašė europarlamentarė Rasa Juknevičienė.

  "Šaunu, kad "AstraZeneca" šiandien pasiskiepijo visi aukščiausieji svarbiausių Lietuvos politikos institucijų vadovai. Tačiau tai per mažai.

  Rytoj "AstraZeneca" turėtų pasiskiepyti Šešėlinis premjeras Ramūnas Karbauskis. Tai, sakyčiau, net svarbiau, negu Ingrida Šimonytė. Kodėl?

  Todėl, kad iš esmės dauguma antivakserių ir labai daug skiepijimosi skeptikų yra būtent valstiečių rinkėjai", — parašė Juknevičienė pirmadienį.

  Pirmadienį, kovo 22 dieną, vakcina "AstraZeneca" buvo paskiepytas Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, premjerė Ingrida Šimonytė ir Seimo pirmininkė Viktoria Čmilytė-Nielsen. Sprendimas paskiepyti valdžios atstovus "AstraZeneca" vakcina buvo priimtas siekiant "padidinti pasitikėjimą" šiuo preparatu.

  Europos vaistų agentūra (EVA), įvertinusi duomenis apie galimas tromboembolines komplikacijas pasiskiepijusiems "AstraZeneca", paskelbė, kad vakcina yra veiksminga ir saugi. Ryšio tarp komplikacijų ir vakcinos kokybės nenustatyta.

  Naujausiais duomenimis, respublikoje iš viso patvirtinta daugiau nei 209,3 tūkstančio koronaviruso atvejų, mirė daugiau kaip 3,4 tūkstančio žmonių.

  Antrasis karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio pradžioje ir galioja iki kovo 31 dienos imtinai. Tačiau valdžios institucijos neatmeta galimybės jį pratęsti.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)

  Dar šia tema

  Šimonytė pasiskiepijo "AstraZeneca" vakcina
  Bilotaitė pažadėjo antradienį pasiskiepyti "AstraZeneca" vakcina
  Apklausa rodo, kad europiečiai mažiau pasitiki "AstraZeneca" vakcina
  "Tikiu mokslu ir objektyvia tiesa". Nausėda parodė, kaip pasiskiepijo "AstraZeneca"
  Dulkys pasiskiepijo "AstraZeneca" vakcina nuo koronaviruso
  Tegai:
  koronavirusas, Rasa Juknevičienė

  Svarbiausios temos