10:12 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1837)

  Buvęs Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos vadovas pažymėjo, kad nemaloni situacija susidaro dėl atkaklaus noro vakcinuoti žmones tik iš prioritetinių grupių

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Buvęs sveikatos apsaugos ministras, Lietuvos Seimo narys Aurelijus Veryga pasipiktino tuo, kad dalis vakcinų utilizuojamos, nes ne visi registruoti gyventojai ateina skiepytis.

  "Pirmiausia išpylėm dalį Pfizer vakcinų, nes ministras delsė įteisinti šeštąją dozę. Dabar išpilamos kitos vakcinos, nes yra aklas užsispyrimas dėl prioritetinių grupių", — parašė jis Facebook.

  Veryga pažymėjo, jog toks požiūris yra "siauras, auditoriškas, smulkmeniškas, rigidiškas", ir toks mąstymas krizinėje situacijoje yra pražūtingas.

  Lietuvoje nustatyta daugiau nei 215 tūkstančių COVID-19 atvejų, pasveiko daugiau nei 198 tūkstančiai pacientų, mirė šiek tiek daugiau nei 3,5 tūkstančio žmonių. Visiškai paskiepyta daugiau nei 152 tūkst. žmonių.

  Vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną iki balandžio pabaigos. Ji taip pat grąžino judėjimo tarp savivaldybių apribojimus Velykų laikotarpiui — nuo kovo 27 iki balandžio 6 dienos imtinai.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1837)

  Dar šia tema

  Lietuvos Vyriausybės prašoma pradėti skiepyti medikų šeimos narius
  "AstraZeneca" vakcina nuo COVID-19 pervadinta į "Vaxzevria"
  Vilniuje grąžinamas COVID-19 skyrius, plečiamos vakcinavimo apimtys
  Vienoje iš Lietuvos ligoninių atskleistas didžiausias šalyje COVID-19 protrūkis
  Lietuvoje per parą nustatyti 835 nauji COVID-19 atvejai
  Tegai:
  Aurelijus Veryga, Lietuva, koronavirusas, vakcinacija, vakcina

  Svarbiausios temos