09:53 2021 Gegužės 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Lukašenkos ir Putino susitikimas įvyko Maskvoje balandžio 22 dieną. Kaip pranešė Rusijos valstybės vadovo atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas, derybos truko apie keturias valandas, valstybių vadovai aptarė ekonominės sąveikos klausimus

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka teigė, kad jį domina respublikos nepriklausomybė, o Rusijos "įsisavinimo" variantas nebuvo aptartas susitikime su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, rašo RIA Novosti.

  Pasak Baltarusijos lyderio spaudos tarnybos, Lukašenka, kalbėdamas su žurnalistais Gomelio regione, reagavo į opozicijos argumentus dėl jo derybų su Putinu, kuriuose teigiama, kad "Lukašenka buvo įvarytas į kampą, nėra kur trauktis" ir "viskas, Rusija "prarijo".

  "Apie tai net nebuvo kalbama (apie "prarijimą" — Sputnik). Šiandien jie (vyriausybės oponentai — Sputnik) nori mus pastumti šiuo keliu. Todėl turime veikti ir nesuklysti. Jei nutiktų taip, kaip jie sako — Baltarusijos pardavimas ar išnuomavimas, klausykit, tai būtų dovana jiems. Bet mums to nereikia. Aš jau ne kartą sakiau: esu pirmasis mūsų nepriklausomos Baltarusijos prezidentas, mums pavyko sukurti pirmąją nepriklausomą valstybę su jumis. Koks Lukašenka gali prieštarauti tam ir sunaikinti, ar kam nors perduoti ar integruotis kažkur viduje?! Mane labiausiai domina, kad būtume nepriklausomi", — sakė Lukašenka.

  Lukašenkos ir Putino susitikimas įvyko Maskvoje balandžio 22 dieną. Kaip pranešė Rusijos valstybės vadovo atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas, derybos truko apie keturias valandas, valstybių vadovai aptarė ekonominės sąveikos klausimus — daugiausia bendradarbiavimą pramonės, energetikos ir medicinos srityse, taip pat sąveiką aukštųjų technologijų srityse.

  Tegai:
  Baltarusija, Rusija, Aleksandras Lukašenka

  Svarbiausios temos