18:37 2018 Kovo 21
Vilnius-1°C
Tiesioginis eteris
  Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas. Archyvinė nuotrauka

  Europos Komisijos pirmininkas Sankt Peterburge susitiks su Rusijos prezidentu

  © Sputnik/ Алексей Дружинин
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  78 0 0

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas žurnalistams sakė, kad Rusijos prezidentas ketina Sankt Peterburgo ekonominimo forumo metu surengti dvišalį susitikimą su EK pirmininku.

  VILNIUS, geg 30 — Sputnik. Apie Europos Komisijos pirmininko Jeano Claude'o Junckerio dalyvavimą Sankt Peterburgo ekonominiame forume patvirtino EK atstovas Margaritis Schinas.

  Tarptautinis Sankt Peterburgo ekonominis forumas vyks birželio 16 —18 dienomis.

  "Galiu patvirtinti, kad pirmininkas Junckeris gavo kvietimą. Jis ketina dalyvauti Tarptautiniame Sankt Peterburgo ekonominiame forume, – sakė jis. – Jis pasinaudos šia galimybe, kad Rusijos vadovams ir platesnei publikai paaiškintų Europos Sąjungos poziciją dėl dabartinių Rusijos-ES santykių".

  Tarptautinis Sankt Peterburgo ekonominis forumas vyks birželio 16 —18 dienomis.

  Anksčiau pirmadienį Kremlius pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketina šio forumo metu surengti dvišalį susitikimą su EK pirmininku.

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas žurnalistams sakė, kad Maskva teigimai vertina artėjantį EK pirmininko vizitą į Rusiją, tačiau nesitiki staigaus proveržio dvišaliuose santykiuose.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos