07:00 2018 Gruodžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1379
 • RUB75.5225
  Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių talismanai. Archyvinė nuotrauka

  Tik 40 Rusijos sportininkų pamatys Rio

  © AP Photo / Felipe Dana, File
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveiki atvykę į Rio (69)
  94 0 0

  Tarptautinis olimpinis komitetas Rusijos delegacijai leido dalyvauti olimpinėse žaidynėse, tačiau rinktinės sudėtis žymiai sumažėjo, teigia Britanijos žiniasklaida.

  VILNIUS, liep 26 — Sputnik. Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) planuoja sumažinti Rusijos rinktinės sudėtį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, kur galės dalyvauti tik 40 sportininkų, praneša RIA Novosti su nuoroda į laikraštį "Telegraph".

  Leidinys teigia, kad TOK paprašė "nepriklausomų ekspertų" pagalbos, kurių užduotis — "pašalinti" tuos rusus, kurie atliko "nepakankamai griežtą" antidopingo patikrą. Galų gale Rusijos komandoje gali likti tik 40 žmonių.

  TOK ir jo prezidentas vokietis Thomas Bachas sekmadienį vienbalsiai nusprendė, kad Rusijos olimpinė rinktinė vyks į Braziliją ir pasirodys Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

  Tačiau sprendimą, kas važiuos į Rio, priims tarptautinės sportinės federacijos. Kelias į olimpiadą užtvertas jau anksčiau į dopingo istorijas įsivėlusiems, net jei jau ir atlikusiems jiems skirtas bausmes, sportininkams.

  Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) sprendimu Olimpiadoje nedalyvaus Rusijos lengvaatlečiai. Vienintelė sportininkė, kuri galės varžytis Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, tapo šuolių į tolį žvaigždė Darija Klišina.

  Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės startuos jau po mažiau nei dviejų savaičių — rugpjūčio 5-ąją Brazilijoje.

  Temos:
  Sveiki atvykę į Rio (69)
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos