20:12 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 21°C
Tiesioginis eteris
  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Archyvinė nuotrauka

  Putinas: Rusija nesiruošia kariauti su NATO

  © Sputnik / Сергей Гунеев
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuva — NATO dalis (164)
  85 0 0

  Rusijos prezidentas atmetė pareiškimus, kad Maskva ketina naudoti branduolinį ginklą prieš kaimynes.

  VILNIUS, rug 5 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atmetė pareiškimus, kad Maskva esą nusiteikusi konfrontuoti su NATO ir netgi panaudoti branduolinį ginklą prieš savo kaimynes, ypač prieš Baltijos šalis, pranešė BNS.

  "Manau, visi blaivaus proto žmonės, realiai užsiimantys politika, supranta, kad pareiškimai apie Rusijos keliamą grėsmę — tarkim, Baltijos šalims — yra visiški kliedesiai", — interviu naujienų agentūrai "Bloomberg" pareiškė Putinas.

  "Argi mes ruošiamės kariauti su NATO? Kiek žmonių gyvena NATO šalyse? Apie 600 milijonų, tiesa? Na, o Rusijoje — 146 milijonai", — sakė Kremliaus vadovas.

  "Taip, mes esame galingiausia branduolinį valstybė — bet ar jūs realiai darote prielaidą, kad mes ruošiamės užkariauti Baltijos šalis, naudodami branduolinį ginklą? Kas per nesąmonė?" — piktinosi jis.

  Pasak Putino, Maskva nori, kad "Rusijos vaidmuo (tarptautinėje arenoje) būtų pastebimas, reikšmingas", o tam naudojama ekonominė, humanitarinė įtaka, lygiateisis bendradarbiavimas su kaimynėmis.

  Temos:
  Lietuva — NATO dalis (164)
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos