02:12 2020 Rugsėjo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (111)
  102

  Vyriausioji RT redaktorė Margarita Simonian pakomentavo tai, kad Didžiosios Britanijos bankininkai nusprendė paaiškinti, kodėl buvo uždarytos RT sąskaitos.

  VILNIUS, spal 18 — Sputnik. Vyriausioji Tarptautinės naujienų agentūros "Russia Today" redaktorė Margarita Simonian sieja grupės The Royal Bank of Scotland (RBS), į kurios sudėtį įeina bankas "NatWest", ketinimą aptarti Rusijos televizijos kanalo sąskaitų uždarymą Didžiojoje Britanijoje dėl aktyvių diskusijų apie šią situaciją.

  Tarptautinei informacinei agentūrai Russia Today 75 metai. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владимир Сергеев

  Išvakarėse "NatWest" informavo televizijos kanalą, kad visos RT sąskaitos Jungtinėje Karalystėje uždarytos ir šis sprendimas nesikeis.

  Rusijos užsienio reikalų ministerija neatmeta galimybės, kad toks žingsnis gali būti su oficialiu Londonu suderinta akcija šalinant "nepatogų britiškam oficiozui, tačiau papuliarų tarp britiškos visuomenės naujienų resursą".

  RBS grupė pirmadieio vakarą pareiškė, kad tiria situaciją su Rusijos televizijos kompanijos sąskaitų uždarymu ir ketina aptarti šį klausimą su klientu.

  "Triukšmas, susijęs su  RT sąskaitų uždarymu, matyt,vis gi paskatino banką aptarti su mumis šį klausimą. Atkreipkite dėmesį — vakar vakare jie jau kalbėjo apie pasirengimą nagrinėti situaciją kartu su klientu, nors pirmame laiške aiškiai nurodė, kad sprendimas dėl sąskaitų uždarymo yra galutinis ir neginčijamas", — pasakė Simonian agentūrai RIA Novosti.

  Ji taip pat sakė, kad kol kas bankas nesikreipė į RT su pasiūlimu dėl diskusijos sąskaitų klausimu formato ir terminų.

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (111)

  Dar šia tema

  Timati už "propagandą" uždrausta koncertuoti Lietuvoje
  Sputnik ir RT pavadinti ES informacinėmis grėsmėmis
  Turkijoje vėl prieinama Sputnik agentūros interneto svetainė

  Svarbiausios temos