17:17 2018 Vasario 21
Vilnius-6°C
Tiesioginis eteris
  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Archyvinė nuotrauka

  Kur švęs Naujuosius Rusijos vadovai

  © Sputnik/ Сергей Гунеев
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  11410

  Rusijos žiniasklaida sužinojo apie pirmųjų Rusijos politikos žmonių šventinius planus.

  VILNIUS, gruod 27 — Sputnik. Rusijos valstybės pirmieji politikai pagal jau susiklosčiusią tradiciją atšvęs Naujuosius 2017 metus namuose su šeima, rašo laikraštis "Izvestija".

  Ilgąsias Naujųjų metų atostogas jie planuoja praleisti Rusijoje su šeima ir draugais.

  Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pasidalino su žiniasklaida informacija, kad prezidentas ketina, kaip ir daugelis Rusijos gyventojų, Naujuosius metus pasitikti su šeima ir draugais. Rusijos vadovas tik vieną kartą pakeitė šią tradiciją: 2013 metų gruodžio 31 dieną jis netikėtai atvyko į Chabarovską, kur pasitiko Naujuosius su vietos gyventojais, kurie nukentėjo nuo didžiulio potvynio.

  Rusijos Vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas Naujųjų metų naktį kartu su šeima. Rusijos ministras pirmininkas, kalbėdamas su žurnalistais, pabrėžė, kad ant šventinio stalo bus patiekalai, pagaminti iš  rusiškų produktų.

  Rusijos Federacijos tarybos pirmininkė Valentina Matvienko 2017 metus pasitiks gimtąjame Sankt Peterburge ir visą atostogų laikotarpį praleis Rusijoje. Rusijos Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas praleis atostogas namuose su šeima.

  Dar šia tema

  Vladimiras Putinas šiemet švęs gimtadienį su šeima ir draugais
  Tegai:
  šventės, Naujieji metai, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos