21:45 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Tu-154 katastrofa (19)
  108

  Anksčiau atlikta pirmos juodosios dėžės analizė parodė, kad tikėtina Tu-154 lėktuvo katastrofos priežastimi galėjo būti neužsiskleidę užsparniai.

  VILNIUS, gruod 28 — Sputnik. Antras lėktuvo Tu-154, nukritusio į Juodąją jūrą, savirašis pakeltas į paviršių, pranešė Rusijos gynybos ministerija.

  Pirmojo prieš dieną aptikto registratoriaus analizė leido apriboti galimų katastrofos priežasčių skaičių, tačiau ministerija teigia, kad kol kas per anksti daryti išvadas.

  Anksčiau RIA Novosti informatorius teigė, kad tragedijos tyrimo komisija tiria visas galimas  sudužimo priežastis, tarp jų: nekokybiškai atliktas lėktuvo remontas, užsparnių problemos ir kitos techniniai nesklandumai, piloto klaida, papuolęs į variklį paukštis. Anot agentūros šaltinio, komisija kol kas neturi prioritetinės įvykio versijos.

  Sočyje ketvirtą dieną iš eilės vyksta paieškos darbai Tu-154 tragedijos vietoje. Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, į paviršių jau pakelta 15 aukų kūnų ir virš 200 lėktuvo nuolaužų. Paieškos operacijoje dalyvauja dešimtys laivų, sraigtasparnių ir povandeninių laivų.

  Gynybos ministerijos lėktuvas Tu-154, kuris skrido į Siriją, sekmadienį ryte nukrito į Juodąją jūrą netoli Sočio. Juo skrido 92 žmonės: aštuoni įgulos nariai ir 84 keleiviai, tarp jų — kariškiai, žurnalistai, Aleksandrovo vardo dainų ir šokių ansamblis, fondo "Spravedlivaja pomošč" vadovė Jelizaveta Glinka.

  Lėktuvas iš radiolokatorių ekranų dingo kelios minutės po pakilimo iš Sočio.

  Tu-154 lėktuvo katastrofa Sočyje
  © Sputnik
  Tu-154 lėktuvo katastrofa Sočyje
  Temos:
  Tu-154 katastrofa (19)

  Dar šia tema

  Tu-154 katastrofos aukoms atminti
  Tu-154 katastrofos vietoje galbėtojai aptiko dar trijų aukų palaikus
  Gelbėjimo operacija Tu-154 nelaimės vietoje
  Putinas paskelbė pirmadienį Tu-154 aukų gedulo diena
  Tegai:
  juodoji dėžė, katastrofa, Juodoji jūra, Tu-154, Sočis, Rusija

  Svarbiausios temos