04:22 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Archyvinė nuotrauka

  Sakė, kurią Putinas gėrė Japonijoje, išpirkta per kelias dienas

  © Sputnik / Сергей Гунеев
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  9812

  Sakė "Rytų gražuolė" gamintojai nebuvo pasirengę tokiai pirkėjų reakcijai po to, kai jų gėrimo paragavo Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

  VILNIUS, saus 13 — Sputnik. Sakė "Rytų gražuolė", kurią baigiamojoje spaudos konferencijoje Japonijoje pagyrė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, dingo iš sandėlių per kelias dienas po jo vizito, praneša RIA Novosti su nuoroda į bendrovės "Sumikava siudzo" vadovą Takafumi Sumikava.

  Mercedes-Benz S600 Pullman. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Григорий Сысоев

  "Sakė "Rytų gražuolė. Pirmasis standartas", kuriai pritarė prezidentas Putinas, buvo parduota iš mūsų sandėlių mažiau nei per savaitę. Viso šios rūšies gėrimo mes gaminame apie 20 tūkstančių butelių per metus. Mes iš anksto nežinojome, kad jis bus pristatytas Rusijos prezidentui ir nesame pasirengę tokiai pirkėjų reakcijai. Telefonas plyšta nuo skambučių. Dabar mes neturime nei vieno butelio. Eilė, laukiant sakė "Rytų gražuolė. Pirmasis standartas", kurią gėrė Rusijos prezidentas, sudaro 2-3 mėnesius", — pasakė Sumikava.

  Gruodžio 16-ą, baigiamosios spaudos konferencijos metu Rusijos prezidentas, atsakydamas į žurnalistų klausimą pajuokavo, kad jam "pavyko prisiliesti tik prie vienos karštosios versmės — tai vietinės gamybos sakė, kuri vadinasi "Rytų gražuolė".

  Šiuo metu ne tik ta sakė, kurią gėrė Putinas, bet ir visa prekės ženklo "Rytų gražuolė" produktų linija "jau beveik išnyko net interneto parduotuvėse: dažniausiai šalia šios prekės parašyta "išparduota" arba, geriausiu atveju, kad liko 3-6 buteliai. Kai kurie prekiautojai parduoda "vienas butelis — į vienas rankas" principu, todėl pas juos dar yra likę pavienių ekzempliorių.

  "Per metus mes gaminame 250 tūkstančių kelių rūšių linijos "Rytų gražuolė" butelių ir mes pirmą kartą susidurėmė su situacija, kai mūsų sandėlyje nėra nei vieno butelio", — paaiškino Sumikava.

  Paprastai "Rytų gražuolės" gamybos ciklas sudaro 40 dienų, kiekvienoje partijoje — 1500 butelių 720-1800 mililitrų apimties.

  "Dabar kiekviena partija išparduodama iš karto ir kitiems klientams tenka laukti dar 40 dienų tam, kad įsigyti sakė. Iki šiol niekada nebuvo nieko panašaus", — pasakė bendrovės vadovas.

  Rusijos prezidento Vladimiro Putino vizitas Japonijoje vyko gruodžio 15-16 dienomis.

  Dar šia tema

  Japonijos imperatoriui valstybės simbolio pareigos per sunkios
  Ar Japonijos monarchas atsisakys sosto
  Japonijos premjeras: stebime galimos naujos krizės rizikas
  Tegai:
  sakė, vizitas, Vladimiras Putinas, Japonija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos