13:16 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas išreiškė užuojautą dėl Vitalijaus Čiurkino mirties ir pavadino jį aukščiausios klasės diplomatu

  VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Negalima nepripažinti Rusijos ambasadoriaus Jungtinėse Tautose (JT) Vitalijaus Čiurkino aukščiausios klasės diplomatinių gebėjimų, pažymėjo Facebook asmeninėje paskyroje Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas.

  Čiurkinas mirė likus dienai iki savo 65-ojo gimtadienio Niujorke. Diplomatas nuo 2006-ųjų buvo Rusijos atstovas JT.

  "Jau iš diplomatijos istorijos: 2013 kovo mėn mano, kaip ES specialaus atstovo Afganistane, susitikime su amb. V.Čiurkinu JTO būstinėje New Yorke pastarasis netikėtai užsiminė, kad Rusija gali neprieštarauti Lietuvos siekiui tapti nenuolatine JTO Saugumo Tarybos nare", — parašė Ušackas socialiniame tinkle.

  Pranešime Ušackas pažymėjo, kad nors požiūriai dėl daug ko skirdavosi, "tačiau negalima nepripažinti jo aukščiausios klasės diplomatinių gebėjimų".

  Užuojautą dėl Čiurkino mirties socialiniame tinkle išreiškė ir oficiali Rusijos URM atstovė Marija Zacharova. Ji pažymėjo, kad diplomatas buvo nepaprasta asmenybė ir šviesus žmogus.

  Dar šia tema

  Mirė princesės Lėjos vaidmens atlikėja
  Last Christmas: mirė britų dainininkas Džordžas Maiklas
  Maskvoje mirė Josifo Stalino anūkas
  Žiniasklaida: mirė Holivudo žvaigždė Ža Ža Gabor
  Mirė Kubos revoliucijos lyderis Fidelis Kastro
  Tegai:
  užuojauta, Vygaudas Ušackas, Vitalijus Čiurkinas, Niujorkas, JAV

  Svarbiausios temos