12:34 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  46

  Kaliningrado srities "Rosselchoznadzor" vadovas Andrejus Ivanovas pareiškė, kad tvora Rusijos ir Lietuvos pasienyje padės sustabdyti maru užsikrėtusius šernus

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Tvoros Lietuvos pasienyje statyba padės sustabdyti maru užsikrėčiusius šernus. Apie tai pareiškė Kaliningrado srities "Rosselchoznadzor" vadovas Andrejus Ivanovas, komentuodama situaciją su afrikinio kiaulių maru spaudos konferencijos metu, praneša portalas kgd.ru.

  "Mes manome, kad Lietuva šiuo klausimu mums net gali padėti. Kaip pasakė gubernatorius, jei jie iš mūsų ir statybinių medžiagų pirks, tai ir šioje srityje padės. Tai jau jų nuožiūra. Bet jeigu šita siena padės sulaikyti šernus, mums tai labai padės", — pasakė Ivanovas.

  Anksčiau Lietuvos žiniasklaida pranešė, kad šių metų valstybės biudžete numatyti 3,6 milijonų eurų tvorai atsitverti nuo Rusijai priklausančios Karaliaučiaus srities.

  Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė, tai, pirmiausia, užtikrins Lietuvos ekonominį saugumą.

  Laikinai einantis Kaliningrado srities gubernatoriaus pareigas Antonas Alichanovas, atsakydamas į Lietuvos VRM vadovo Eimučio Misiūno pareiškimą dėl tvoros pasienyje su Rusija statybos, pažymėjo, kad Rusijos pusė pasiruošusi tiekti Lietuvai statybines medžiagas.

  Alichanovo teigimu, šiame projekte nereikia ieškoti politinio konteksto.

  Anot regiono vadovo, šita naujiena salygoja pasienio demarkavimą. Alichanovas nuspėjo, kad greičiausiai kalbama apie pasienio punktų aprūpinimą "vaizdo kameromis ir specialia įranga".

  Dar šia tema

  Šalyje užfikstuota 14 afrikinio kiaulių maro viruso atvejų
  Afrikinio kiaulių maro židinys patvirtintas Elektrėnų savivaldybėje
  Tegai:
  šernas, afrikinis kiaulių maras (AKM), Rosselchoznadzor, Andrejus Ivanovas, Kaliningrado sritis, Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos