20:43 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

  Putinas: pagrindinė grėsmė NVS saugumui — išorinių jėgų poveikis

  © Sputnik / Рамиль Ситдиков
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  4611

  Rusijos prezidentas pagrindinėmis grėsmėmis NVS saugumui įvardijo organizuotą nusikalstamumą, prekybą narkotikais, korupciją ir išorinių jėgų poveikį vidaus politikai

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Pagrindinės grėsmės saugumui NVS šalyse yra organizuotas nusikalstamumas, prekyba narkotikais, korupcija ir išorinių jėgų poveikis vidaus politikai, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos prezidento Vladimiro Putino pareiškimą.

  "Daug yra ir kitų grėsmių mūsų šalims. Tai ir organizuotas nusikalstamumas, ir prekyba narkotikais. Tai, beje, ir korupcija, tai ir išorinių jėgų poveikis, kurie, vienaip ar kitaip, bando daryti įtaką vidaus politikos vystymuisi mūsų šalyse", — pasakė Putinas per susitikimą su NVS šalių saugumo įstaigų vadovais.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Никольский

  "Jums iškeltos sudėtingos įvairiapusės užduotys. Man labai malonu pažymėti, kad bendradarbiavimas suderintas ir efektyviai plėtojasi", — sakė Rusijos vadovas. 

  Jis išreiškė įsitikinimą, kad NVS specialiųjų tarnybų vadovai supranta tokio bendradarbiavimo svarbą ir toliau ją plėtos.

  Primename, kad NVS šalių-narių susitikimas vyksta po tragiško įvykio — teroro išpuolio Sankt Peterburgo metro, kurio metu 14 žmonių žuvo, dar 49 nukentėjo, tad darbotvarkėje aptarti antiteroristinio bendradarbiavimo klausimai.

  Dar šia tema

  Apie ką kalbėjosi Trampas ir Putinas?
  Sakė, kurią Putinas gėrė Japonijoje, išpirkta per kelias dienas
  Putinas žada statyti atominę elektrinę Kaliningrado srityje
  Putinas: JAV sukūrė prielaidas naujoms ginklavimosi varžyboms
  Putinas — įtakingiausių pasaulio žmonių reitingo lyderis
  Tegai:
  tarptautiniai santykiai, Vladimiras Putinas, NVS

  Svarbiausios temos