19:03 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.0997
 • RUB70.4908
  Prezidentas Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

  Putinas užstojo Trampą

  © REUTERS / Sergei Chirikov/Pool
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  4915

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pakomentavo kaltinimus JAV prezidentui Donaldui Trampui po jo susitikimo su užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu, pavadinęs juos "politine šizofrenija"

  VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. Prezidentas Vladimiras Putinas pavadino "politine šizofrenija" kaltinimus JAV Donald Trump (Donaldui Trampui) dėl slaptos informacijos Rusijai perdavimo.

  "Mes matome, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose plinta politinė šizofrenijs. Kitaip aš negaliu paaiškinti kaltinimų dabartiniam prezidentui (Donaldui Trampui — Sputnik) tuo, kad jis, neva, išdavė Lavrovui kažkokias paslaptis", — pasakė Putinas po susitikimo su Italijos ministru pirmininku Paolo Gentiloni.

  Anksčiau "The Washington Post" pareiškė, kas Trampas susitikime su Lavrovu atskleidė slaptą informaciją apie Rusijoje uždraustą teroristinę grupuotę "Islamo valstybė" (IV*).

  "Tie, kas generuoja šią nesąmonę, arba kvaili, arba pavojingi — jie kelia žalą JAV, išklibina užsienio politikos situaciją", — pateikia Rusijos prezidento žodžius RIA Novosti.

  Jis taip pat pareiškė, kad Rusijos valdžios institucijos yra pasirengusios pateikti JAV Senatui Trampo ir URM vadovo Lavrovo susitikimo, kuris įvyko gegužės 10 dieną Baltųjų rūmų Ovaliame kabinete, įrašą. Tai įvyks, jei JAV administracija neprieštaraus.

  Rusijos prezidentas pajuokavo, kad skirs Lavrovui papeikimą už tai, kas jis nepasidalino su juo paslaptimis. "Beje, šiandien aš su juo (Lavrovu) jau kalbėjausi, teks (jam) padaryti pastabą, skirti papeikimą, nes jis šia paslaptimi su mumis nepasidalino. Nei su manimi, nes su Rusijos specialiųjų tarnybų atstovais. Tai labai blogai iš jo pusės", — pajuokavo Putinas.

  * Teroristų grupuotė, uždrausta Rusijoje

  Dar šia tema

  Putinas pasveikino savo buvusį KGB vadovą su jubiliejumi
  Apklausa: Putinas turi beprecendentį rusų palaikymą
  Ką Sočyje nutarė Putinas ir Merkel
  Putinas ir Trampas kalbėjosi telefonu visą pusvalandį ir susitarė susitikti
  Putinas ir Tilersonas aptarė krizę santykiuose tarp Rusijos ir JAV
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos