07:42 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Rusijos užsienio reikalų ministerija neketina palikti be dėmesio Rusijos diplomatų išsiuntimo iš Narvos, tačiau Rusijos ambasada Estijoje kol kas nekomentuoja šio įvykio

  VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Dviejų Rusijos diplomatų išsiuntimas iš Estijos yra dar vienas nedraugiškas ir nieko napagrįstas veiksmas, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerija.

  Anksčiau vietos žiniasklaida pranešė, kad Rusijos generaliniam konsului Narvoje Dmitrijui Kazennovui ir konsului Sergejui Surgaevui buvo įteikta nota, ir jie turėjo išvykti iš šalies. Priežastys, dėl kurių Rusijos diplomatams teko išvykti, neįvardinamos.

  "Tai dar vienas nedraugiškas ir nieko nepagrįstas veiksmas, kuris neliks be atsako", — pranešė RIA Novosti su nuoroda į Rusijos diplomatijos instituciją.

  Ministerija nepateikė jokių detalių.

  Rusijos ambasada Estijoje nekomentuoja informacijos dėl dviejų diplomatų išsiuntimo, pareiškė ambasados patarėjas Eugenijus Verlinas.

  Generalinis konsulas Narvoje Dmitrijus Kazennovas dirba užsienio reikalų institucijoje nuo 1980 metų. Eidavo skirtingas pareigas ir Rusijoje, ir užsienyje: 1989-1992 metais dirbo TSRS ambasados sekretoriumi Afganistane. Nuo 2004 metų kovo mėnesio eina Rusijos URM konsulų departamento vadovo pareigas.

  Dar šia tema

  JAV paskelbė sankcijas Rusijai ir išsiuntė 35 diplomatus
  Rusijos deputatas reikalauja išsiųsti 12 Amerikos diplomatų
  Tegai:
  diplomatai, diplomatija, Rusijos užsienio reikalų ministerija, Estija

  Svarbiausios temos