10:58 2018 Vasario 22
Vilnius-15°C
Tiesioginis eteris
  Žinomas astrologas Pavelas Globam, archyvinė nuotrauka

  Pavelas Globa: Rusijoje sutapo 1917 ir 2017 matricos

  © Sputnik/ Рамиль Ситдиков
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  32313

  Žinomas astrologas, numatęs daugybę reikšmingų pastarųjų dešimtmečių įvykių, pasidalino artimiausių metų prognozėmis Rusijai

  VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Žinomas astrologas Pavelas Globa sako, kad Rusija pateko į 1917 metų matricą, t.y. šalis susidurs su panašiais iššūkiais ir problemomis kaip ir prieš šimtmetį.

  "Tiksliau, į 1914-2017 metų matricą. Tokia padėtis išliks iki 2020-ųjų pradžios. 2020 metų pabaigoje mūsų laukia Jupiterio ir Saturno susijungimas, ir 2021 metų pradžia taps pasirinkimo tašku", — pasakė Globa interviu laikraščiui "Komsomolskaya pravda".

  Pasak jo, toks reiškinys pasitaiko kartą per 20 metų. Astrologas teigia, kad "junginys dažnai sutampa su geopolitiniais megaprojektais".

  "Paskutinį kartą tai buvo 2000 metų gegužę — kai prezidento rinkimus laimėjo Vladimiras Putinas, o po to JAV ėmė vadovauti Bušas jaunesnysis. Visi prisimena, kokie pokyčiai nuo tų laikų įvyko globalinėje arenoje", — sakė Globa.

  Jis taip pat paaiškino, kad, ko gero, šalis turės įveikti sunkius išbandymus, tačiau 2024-aisiais valstybės laukia didelis pakilimas, kaip XVI amžiaus viduryje ir XVIII amžiaus pabaigoje. Anot astrologo, šis pakilimas susijęs ne tik su ekonomika ― "tai bendras pakilimas".

  Tačiau 2024-ųjų pakilimui reikia pasiruošti.  

  Atsakydamas į klausimą, kas bus kitas Rusijos vadovas, Globa sakė, kad šia tema dar anksti kalbėti, bet jis apie tai dar parašys. Astrologas priminė, kad žurnale "Profil" 1998-ųjų gruodžio 21 dienos numeryje jis parašė, jog Borisas Jelcinas atsistatydins 1999 metais ir jį pakeis neaukšto ūgio žmogus, greičiausiai — iš specialiųjų tarnybų.

  Globa mano, kad būtina išlaikyti intrigą, tačiau, anot jo, Putinas dalyvaus 2018-ųjų metų prezidento rinkimuose, o esminių pokyčių vargu ar bus iki 2020-ųjų.

  Dar šia tema

  Putinas: pažeistas pilnavertis Rusijos ir JAV dialogas
  Putinas ragina Europos šalis išsiaiškinti, kuri iš jų "vyriausia"
  Apklausa: už Putiną pasirengę balsuoti du trečdaliai rusų
  Apklausa: Putino darbui pritaria daugiau nei 80% rusų
  Putinas pasveikino savo buvusį KGB vadovą su jubiliejumi
  Tegai:
  astrologas, Pavelas Globa
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos