12:28 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1848
 • RUB87.6900
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  100

  Rusija reikalauja, kad Facebook įvykdytų asmeninių duomenų saugojimo reikalavimus, priešingu atveju šalyje jau 2018 metais šis socialinis tinklas gali būti užblokuotas

  VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. Facebook bus užblokuotas Rusijoje, jei neįvykdys Asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimų, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Roskomnadzor" vadovą Aleksandrą Žarovą.

  "Įstatymas yra privalomas visiems, ir nėra jokių abejonių — bet kuriuo atveju mes arba pasieksime, kad įstatymas būtų įvykdytas, arba bendrovė baigs savo veiklą Rusijos teritorijoje, kaip, deje, įvyko su Linkedln. Išimčių nėra", — sakė Žarovas.

  Jis pabrėžė, kad "Roskomnadzor" "puikiai supranta", kad Facebook yra labai populiarus Rusijoje.

  "Kita vertus, mes suprantame, kad tai nėra unikalus servisas, yra ir kiti socialiniai tinklai. Todėl mes sieksime, kad Facebook laikytųsi įstatymo", — pridūrė Žarovas.

  "Roskomnadzor"‘ vadovas pabrėžė, kad oficialių pranešimų iš Facebook Rusija negavo.

  "Twitter" mus oficialiu laišku informavo, jog duomenų lokalizavimo reikalavimą įvykdys iki 2018 metų vidurio. Todėl, vadovaudamiesi geros valios principais, šio socialinio tinklo iki to laiko netikrinsime. Tačiau to negalime pažadėti dėl Facebook", — pridūrė jis.

  Asmens duomenų apsaugos įstatymo nuostatos įpareigoja saugoti Rusijos piliečių asmeninius duomenis šalies teritorijoje. Tuos tinklalapius, kurie nesilaiko įstatymo, "Roskomnadzor" įtraukia į specialų rejestrą ir atsisakymo laikytis įstatymo atveju — blokuoja. Socialinis tinklas LinkedIn Rusijoje buvo užblokuotas pernai lapkritį.

  Dar šia tema

  Simonian: Sputnik priešinasi kitaip manančių nepakantumui
  Lietuvos policija papasakojo apie Facebook tamsiąją pusę
  Tegai:
  Facebook, Rusija

  Svarbiausios temos