06:59 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (98)
  75

  Pasaulio jaunimo ir studentų festivalio Sočyje dalyviai iš užsienio turi galimybę asmeniškai įsitikinti, kad "Sputnik" ir "RT" nėra "Kremliaus agentai" ir neketina nieko "verbuoti", sakė Margarita Simonian

  VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Vyriausioji televizijos kanalo "RT" ir naujienų agentūros "Sputnik" redaktorė Margarita Simonian Pasaulio jaunimo ir studentų festivalyje Sočyje papasakojo, kaip ji mato žiniasklaidos ateitį ir jaunimo vaidmenį medijos darbe.

  Vyriausioji televizijos kanalo RT ir naujienų agentūros Sputnik redaktorė Margarita Simonian, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владимир Трефилов

  Kaip pažymėjo Simonian, jaunimas turėtų padėti žiniasklaidos evoliucijai.

  "Žmonės bręsta, pasaulis paskui juos nespėja, jie pradeda keisti pasaulį pagal save. Taip atsitinka kiekvienoje kartoje, kiekvienoje pasaulio vietoje, ir tai yra neišvengiama. Tie žmonės, kurie čia atvyko, tie jauni žmonės, kurie čia pristatyti — tai daugiausiai ir yra procesų avangardas, vykstantis šiuolaikiniame pasaulyje", — sakė Simonian.

  Technologijos vystosi taip, kad kiekvienas žmogus pats sau tapma žiniasklaida, be to, amžius neturi reikšmės. Socialinių tinklų vartotojas pats nusprendžia, kas reikalinga jo auditorijai, sužino jos skonį ir daro tai, kas per savaitę gali padaryti jį garsiu visame pasaulyje, priminė ji.

  "Dabar nieko nekainuoja sukurti YouTube kanalą ir per metus padaryti šį kanalą populiariausia savo šalies žiniasklaida. Tai nuostabūs, įdomūs laikai, kai  praeityne lieka (dėl ko man, kaip vyriausiajai redaktorei, labai lūdna) tokios sąvokos, kaip "vyriausiasis redaktorius" ir "žiniasklaida", — pasakė Simonian.

  Simonian taip pat išsklaidė kai kurių festivalio dalyvių baimes, ypač iš Baltijos šalių, kurie nuogąstauja, kad "Sputnik" — "Kremliaus agentas" ir kad juos gali "užverbuoti".

  "Jie atvyko į Sočį— juos jau užverbavo!  Aš, žinoma, juokauju. Mes tam ir dirbame atvirai, kad žmonės, nepaisant tos propagandos ir spaudimo, kurį jie patiria kai kuriose šalyse, matytų, kad mes nesame tigrai, o žmonės, ir įsitikintų tuo, kad jų šalyse jiem pasakoja, paprastai, netiesą", — pabrėžė ji.

  XIX Pasaulio jaunimo ir studentų festivalis vyksta nuo spalio 14 iki 22 dienos, jo pagrindiniai renginiai yra Sočyje. Renginyje dalyvauja apie 20 tūkstančių žmonių iš daugiau nei 180 pasaulio šalių.

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (98)

  Dar šia tema

  Simonian: Ukrainai beliko uždrausti japoniškus diktofonus ir vaizdo kameras
  Simonian: Sputnik priešinasi kitaip manančių nepakantumui
  JAV atidarė "Sputnik" ir "RT" stebėjimo centrą
  Simonian pakomentavo Pentagono ataskaitą apie Sputnik ir RT įtaką
  Peskovas: Kremlius nesutinka su Makrono kritika Sputnik ir RT atžvilgiu
  Tegai:
  propaganda, RT, Sputnik, žiniasklaida, Margarita Simonian, Rusija

  Svarbiausios temos