04:51 2019 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1137
 • RUB70.0885
  CNN pastatas, archyvinė nuotrauka

  Rusijoje gali uždrausti CNN kaip atsaką į rusiškos žiniasklaidos engimą

  TOMMASO BODDI / AFP
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (53)
  43

  Anot senatoriaus, Federacijos tarybos Informacijos politikos komisijos nario, Igorio Morozovo, Rusija gali įstatymu uždrausti įtraukti televizijos kanalą CNN į komercinės ir kabelinės televizijos paketus

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Rusija gali įstatymu uždrausti įtraukti CNN kanalą į komercinės ir kabelinės televizijos paketus, jei JAV bus priimtas įstatymas dėl draudimo platintuojams įtraukti į savo paketus Rusijos valstybinį vaizdo kontentą.

  Tokį pareiškimą padarė senatorius, Federacijos tarybos Informacijos politikos komisijos narys Igoris Morozovas, kurį cituoja RIA Novosti.

  JAV Senatas sutartame 2018 metų gynybos biudžeto projekte siūlo uždrausti galimybę amerikiečių platintojams įtraukti į savo paketus "Rusijos valstybinį vaizdo kontentą".

  Projektas buvo pasiūlytas atsižvelgiant į Rusijos žiniasklaidos spaudimą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

  Projekto autoriai, matyt, planuoja uždrausti bet kokius kontraktinius komercinius įsipareigojimus, numatančius įtraukimą į  Rusijos televizijos kanalų paketus.

  "Jei bus priimtas įstatymas, Rusija imsis priemonių, atspindinčių JAV Kongreso veiksmus. CNN iš karto pateks į Rusijos informacinį vakuumą ir izoliaciją, bus įvestas įstatyminis draudimas įtraukti CNN į bet kurias transliacijas, įskaitant kabelinės televizijos paketus", — sakė Morozovas.

  Pastaruoju laiku JAV stengiasi apsunkinti Rusijos žiniasklaidos darbą. Televizijos kanalo RT reikalaujama, kad jis užsiregistruotų kaip užsienio agentas. Be to, Kongresas svarsto galimą "RT įtaką per socialinius tinklus prezidento rinkimams".

  Rusijos valdžia ne kartą reiškė savo paramą televizijos kanalui, o taip pat tai, kad JAV atžvilgiu gali būti priimtos atsakomosios priemonės. Pavyzdžiui, svarstoma galimybė pripažinti amerikiečių žiniasklaidą užsienio agentais.

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (53)

  Dar šia tema

  Twitter užblokavo Sputnik ir RT reklamą
  RT vyriausioji redaktorė: mes dirbame atvirai
  Simonian pakomentavo Pentagono ataskaitą apie Sputnik ir RT įtaką
  Tegai:
  Rusijos žiniasklaida, RT, žiniasklaida, CNN, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos