06:52 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (104)
  47

  Rusija ketina jau lapkričio 15 dieną paskelbti atsakomąsias priemones, kurios paveiks CNN, "Laisvės radijas", "Amerikos balsas" ir Deutsche Welle

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Rusijos televizijos kanalas RT America užsiregistravo kaip užsienio agentas JAV, pranešė RIA Novosti.

  RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian "pasveikino" su šiuo įvykiu ir paaiškino tokį sprendimą.

  "Tarp baudžiamosios bylos ir registracijos mes pasirinkome mes pasirinkome paskutinį variantą. Su kuo ir sveikiname Amerikos žodžio laisvę ir visus, kas ja dar tiki", — sakė Simonian.

  Anksčiau lapkričio 9 dieną JAV Teisėsagos ministerija reikalavo iš RT America užsiregistruoti kaip užsienio agentas iki pirmadienio.

  Twitter, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Кряжев

  RT informacinės tarnybos vadovo  pavaduotojas Aleksejus Kuznecovas pabrėžė, kad buvo pateikti visi dokumentai, kurių reikalavo JAV valstybės institucija. Kitos išeities nebuvo, pridūrė Kuznecovas.

  Anksčiau Rusijos URM paskelbė, kad ketina atsakyti į tokius Amerikos valdžios veiksmus JAV žiniasklaidos Rusijos teritorijoje atžvilgiu. Rusijos ryšių ir masinės komunikacijos ministerijos vadovas pabrėžė, kad "tai yra dar viena bendros anti rusiškos isterijos išraiška".

  Televizijos kanalas RT buvo pateikęs JAV teisėsaugos ministerijai argumentų, kodėl neturėtų registruotis kaip užsienio agentas.

  Rusijos Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas jau įsakė komisijai sukurti atsakomąsias priemones, kurios turėtų paveikti CNN, "Laisvės radijas", "Amerikos balsas" ir Deutsche Welle.

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (104)

  Dar šia tema

  RT vyriausioji redaktorė: mes dirbame atvirai
  Lygiavertis atsakas: Rusijoje bus apribota Amerikos žiniasklaidos veikla
  Tegai:
  Rusijos žiniasklaida, RT, Margarita Simonian, Rusija

  Svarbiausios temos