11:24 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  189

  Naujas 137 kilometrų ilgio geležinkelis visiškai nutiestas per Rusijos teritoriją (per Voronežo ir Rostovo sritis)

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Nelaukdama politinių santykių su dabartine Kijevo valdžia pagerėjimo, valstybinė kompanija "Rossijskie železnye dorogi" paleido pirmąjį kelevinį traukinį apeinant Ukrainą.

  Kaip praneša RIA Novosti, 2014 metais prasidėjo dvikelės elektrifikuotos linijos statyba apeinant Ukrainos sieną Žuravka — Millerovo atkarpoje pablogėjus santykiams su Ukraina.

  2017 metų rugsėjo pabaigoje RŽD keleivių vežimo direktorius Dmitrijus Pegovas pareiškė, kad bendrovė paleis keleivinius traukinius dviem etapais. Visų pirma, pirmiausia ten perjungs tuos sąstatus, kurie neturi tarpinių sustojimų senoje linijoje, o vėliau ir likusius.

  Pasak RŽD direktoriaus, viso "senuoju" ruožu kursuoja 61 pora tolimojo susisiekimo keleivinių traukinių, iš kurių trečdalis neturėjo sustojimų  senojoje linijoje.

  Pirmieji traukiniai, apeinantys Ukrainą, važiuos iš Maskvos į Kislovodską, Anapą, Novorosijską, Adlerį ir atgal, dviejų aukštų traukinys iš Sankt Peterburgo į Adlerį ir atgal. Pagal projektą maksimalus keleivinių traukinių greitis sieks 140 kilometrų per valandą.

  Naujas 137 kilometrų ilgio geležinkelis visiškai nutiestas  per Rusijos teritoriją(per Voronežo ir Rostovo sritis). Tai padidins infrastruktūros pajėgumus, užtikrins transporto saugumą.

  Dar šia tema

  Ukraina ruošiasi nutraukti diplomatinius santykius su Rusija
  Ukraina įvardijo grįžimo prie rusiškų dujų pirkimo sąlygas
  ETPA pavadino fantazija Kijevo reikalavimą teistis su Rusija
  Tegai:
  geležinkelis, Rossijskie železnye dorogi, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos