05:35 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  158

  Nauju įprastos vizos variantu tapo viza, leidžianti įvažiuoti į šalį siekiant gauti leidimą laikinai gyventi, ji bus išduodama ne ilgiau kaip keturiems mėnesiams ir bus vienkartinė

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas pasirašė nutarimą dėl naujo vizos tipo įvažiavimui į šalį, praneša RIA Novosti su nuoroda į atitinkamą dokumentą kabineto tinklalapyje.

  Dabar Rusijos Federacijoje atsiras viza, leidžianti įvažiuoti į šalį siekiant gauti leidimą laikinai gyventi. Ji įtraukta į įprastos vizos kategoriją ir bus išduodama užsienio piliečiams laikotarpiui iki keturių mėnesių. Ji bus vienkartinė.

  Dokumentą bus galima gauti tik tuo atveju, jei užsienietis turi Vidaus reikalų ministerijos leidimą laikinai apsigyventi Rusijoje.

  Pakeitimai buvo įtraukti pagal birželio 7 dienos federalinį įstatymą. Jis patvirtino naujas taisykles užsieniečiams, turintiems leidimą laikinai gyventi Rusijoje, bet kuriems reikalinga viza įvažiavimui.

  Dabar kartu su atitinkamo leidimo gavimu į pasą bus įklijuojama laikinai gyvenančio asmens viza — visam leidimo galiojimo terminui.

  Dar šia tema

  Rusijos gyventojai JAV vizoms gauti vyksta į Baltijos šalis
  Migracijos departamentas nepriima prašymų dėl nacionalinų vizų išdavimo
  Lietuvos vizos bus išduodamos ilgiau
  JAV vizai gauti reikės atskleisti slaptažodžius socialiniuose tinkluose
  Kaliningrado sritis pereis prie supaprastinto vizų režimo
  Tegai:
  leidimas gyventi šalyje, viza, Rusija

  Svarbiausios temos