01:18 2018 Kovo 25
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Rusija, archyvinė nuotrauka

  Lietuviai mažiau nei pernai keliauja po Rusiją

  © Sputnik/ Евгений Биятов
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  2401

  Baltijos šalys pateko į populiariausių atvykstamojo turizmo į Rusiją dvidešimtuką, tačiau palyginus su 2016 metais iš Lietuvos ir Latvijos turistai ne taip noriai lanko Rusijos miestus

  VILNIUS, gruodžio 10 — Sputnik. Turistai iš Lietuvos mažiau lankosi Rusijoje. Api tai skelbia analitinės agentūros "TurStat" statistika.

  Agentūra sudarė šalių reitingą pagal turistų srautus į Rusiją. Lietuvai atiteko 19-oji vieta, nuo šių metų sausio iki rugsėjo Rusijoje apsilankė 174 tūkstančiai lietuvių. Tai 7% mažiau nei per tokį patį laikotarpį pernai.

  Latvija nedaug aplenkė Lietuvą, pateko į 18-ą vietą — 196 tūkstančiai turistų, o tai 11% mažiau nei 2016 metais. Estija aplenkė kaimynes ir užimė 12-ą reitingo vietą: iš viso 310 tūkstančių turistų aplankė Rusiją,  tai atitinka praeitų metų rodikliui.

  Lyderių trejetuke atsidūrė Ukraina (daugiau neib6 milijonai turistų), Kazachstanas (daugiau nei 2 milijonai) ir Kinija (daugiau nei milijonas). Pabrėžiama, kad turistų srautų augimas pastebimas tik iš Kinijos, palyginti su praeitais metais į Rusiją atvyko 16% kinų daugiau.

  Dar šia tema

  Vilniuje nuo kitų metų bus taikoma turistų rinkliava
  Šiemet Vilnius sulauks daugiau nei milijono turistų
  Įvardytos pavojingiausios turistams šalys 2018 metais
  Tegai:
  turistai, turizmas, lietuviai, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos