03:59 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pjongčango žiemos olimpinės žaidynės (28)
  119

  Olimpinis susirinkimas palaikė Rusijos sportininkų prašymą leisti dalyvauti Olimpinėse žaidynėse Pjongčange, Rusijos Olimpinis komitetas privalo organizuoti sportininkų dalyvavimą ir apmokėti visas išlaidas

  VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Olimpinis susirinkimas nutarė, kad vykdomasis komitetas ir Rusijos olimpinio komiteto vadovybė turi imtis visų būtinų priemonių užtikrinti Rusijos sportininkų dalyvavimą Žiemos Olimpinėse žaidynėse-2018 Pjongčange, pranešė "R-Sport".

  Olimpinis susirinkimas, kuris vyko Maskvoje, antradienį priėmė sprendimą palaikyti Rusijos sportininkų prašymą dalyvauti Olipmiadoje. Rusijos olimpinis komitetas privalo suteikti visas būtinas preimones organizuoto sportininkų dalyvavimą techniniais, finansiniai bei kitais klausimais.

  Tarptautinis olimpinis komitetas gruodžio 5 dieną nušalino Rusijos olimpinį komitetą. Rusijos sportininkai galės dalyvauti Olimpiadoje tik kaip neutralūs sportininkai be Rusijos vėliavos ir himno. Jų statusas nubrėžtas kaip "Sportininkai-olimpiečiai iš Rusijos" su Olimpiados vėliava.

  Savo pasiruošimą dalyvauti kaip neutralūs sportininkai patvirtino Rusijos slidininkai, ledrogininkai ir skeletono sportininkai.

  Olimpinės žaidynės Pjongčange vyks vasario 9-25 dienomis.

  Temos:
  Pjongčango žiemos olimpinės žaidynės (28)

  Dar šia tema

  "New York Times" paviešino Maskvos antidopingo laboratorijos vadovo užrašus
  Tegai:
  sportininkai, Pjongčango žiemos olimpinės žaidynės, Rusijos olimpinis komitetas, Maskva

  Svarbiausios temos