21:44 2018 Gruodžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1371
 • RUB75.8850
  Rusijos geležinkelių traukinys, archyvinė nuotrauka

  Bilietus traukiniui į Kaliningradą per Lietuvą galima pirkti internetu

  © Photo: Facebook/Сапсан
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  57010

  "Rusijos geležinkeliai" pradėjo elektroninių bilietų pardavimą į traukinius, kursuojančius tranzitu per Lietuvos ir Baltarusijos teritoriją

  VILNIUS, gruodžio 22 — Sputnik. "Rusijos geležinkeliai" savo tinklalapyje pradėjo elektroninių bilietų per Lietuvą ir Baltarusiją į Kaliningradą ir atgal pardavimą, praneša įmonės spaudos tarnyba.

  Bilietus į traukinius, kursuojančius tranzitu per Lietuvos ir Baltarusijos teritoriją anksčiau kiekvienas keleivis turėjo pirkti pats geležinkelio kasose. Dabar tai galima padaryti oficialiame "Rusijos geležinkelių" tinklalapyje.

  Elektroninė registracija leidžia keleiviui traukinio konduktoriui pateikti tik elektroninį bilietą, išspausdintą ant popieriaus ar jo vaizdą mobiliojo prietaiso ekrane, o taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, ir dokumentą, suteikiantį teisę vykti tranzitu per Lietuvos teritoriją. Tuo pačiu metu bilietą vaikui iki 14 metų galima įforminti tik su jo užsienio pasu.

  Elektroninė registracija atliekama visam traukinio maršrutui ir baigiasi likus 15 minučių iki traukinio išvykimo iš keleivio stoties.

  Jeigu Rusijos pilietis neturi dokumento, leidžiančio vykti tranzitu per Lietuvą, elektroninių bilietų registracija baigiasi likus 28 valandoms iki traukinio išvykimo. Tokiu atveju keleivio asmens duomenys perduodami Lietuvos ambasados ​​konsuliniam skyriui supaprastinto geležinkelio kelionės dokumento įforminimui.

  Užsienio piliečiai, turintys teisę tranzitu važiuoti per Lietuvos teritoriją, respublikos konsulinėse tarnybose turi gauti reikiamą informaciją apie galimybę tranzitu važiuoti per Baltarusijos teritoriją.

  Anksčiau gruodį Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas pasirašė dokumentą, leidžiantį bilietus į Kaliningradą parduoti internetu. Tuo metu pagal elektroninių bilietų pirkimo taisykles nebuvo įforminami bilietai į traukinius, kursuojančius tarp Kaliningrado srities ir kitos Rusijos teritorijos tranzitu per Lietuvos teritoriją.

  2018 metais Kaliningrade vyks Pasaulio futbolo taurės rungtynės.

  Dar šia tema

  Rusija paleidžia traukinius apeinant Ukrainą
  Už traukinių bilietus internetu atsiskaityti galima mokėjimo kortelėmis
  Kitais metais keliautojai galės važiuoti iš Kauno į Varšuvą traukiniu
  Tegai:
  elektroniniai bilietai, traukinių keleiviai, traukiniai, "Rusijos geležinkeliai", Kaliningrado sritis, Rusija, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos