17:59 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
  61

  Dokumentas vadinamas "123 darbo žingsniai"; programoje pateikiami pasiūlymai dėl vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos, socialinės sferos

  VILNIUS, gruodžio 24 — Sputnik. Rusijos televizijos laidų vedėja Ksenija Sobčiak, ketinanti balotiruotis į prezidento postą, šeštadienį pristatė priešrinkiminę programą, praneša RIA Novosti.

  Dokumentas vadinasi "123 darbo žingsniai" ir sudaro123 punktus. Programoje pateikiami pasiūlymai dėl vidaus ir užsienio politikos, ekonomikos, socialinės sferos.

  Ksenija Sobčiak, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Филиппов

  "Svarbiausia mūsų šalies problema šiandien tapo valdžios nepakeičiamumas, jos kuriama korupcija ir, kaip pasekmė, neteisingas visuomeninio turto paskirstymas, technologijų ir socialinės pažangų lėtėjimas, tarptautinė izoliacija, ekonominė krizė", — rašoma pratarmėje.

  Partijos "Graždanskaja iniciatyva" suvažiavimas, įvykęs išvakarėse, iškėlė Sobčiak kandidate į rinkimus. Devyniasdešimt šeši partijos nariai palaikė jos kandidatūrą, septyni balsavo prieš, trys susilaikė.

  Be to, suvažiavimo metu Sobčiak buvo išrinkta į partijos vadovybę. Dabar ji yra federalinės politinės tarybos narė. Pati televizijos laidų vedėjas pareiškė, kad žino apie teisę nestoti į partiją, tačiau tai padarė sąmoningai, nes ji planuoja ilgai likti politiniame lauke.

  Anksčiau ji pareiškė, kad tikisi pritraukti žmones, "kuriems nepatinka gyventi skurde turtingoje šalyje". Sobčiak save vadina kandidate "prieš visus".

  Šiuo metu yra žinoma, kad "Vieningoji Rusija" palaikė prezidento Vladimiro Putino savarankišką išsikėlimą. Rusijos Federacijos Komunistų partija kandidatu į prezidentus iškėlė Lenino vardo tarybinio ūkio direktorių Pavlą Grudininą, nuo LDPR balotiruosis deputatas Vladimiras Žirinovskis, Monarchijos partija iškėlė savo įkūrėją, milijardierių Antoną Bakovą.

  Prezidento rinkimai Rusijoje vyks 2018 metų kovo 18 dieną, rinkimų kampanija prasidėjo gruodžio 18-ąją.

  Temos:
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)

  Dar šia tema

  Peskovas pavadino Putiną stipriausiu kandidatu
  Oficialiai: Putinas sieks ketvirtojo Rusijos prezidento posto
  Rusijoje oficialiai prasidėjo prezidento rinkimų kampanija
  Prognozė: Putino pasitraukimas kaimyninėse Rusijos šalyse gali baigtis karu
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Rusijos prezidento rinkimai, Ksenija Sobčiak, Rusija

  Svarbiausios temos