11:43 2018 Balandžio 22
Vilnius+ 9°C
Tiesioginis eteris
  Ciklonas Sachaline, archyvinė nuotrauka

  Sachaline audringas vėjas nupūtė balkone rūkančią senolę

  © Sputnik / Сергей Красноухов
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  48 0 0

  Neišlaikusi vėjo gūsių pensininkė nukrito nuo ketvirto aukšto, laimei, į minkštą pusnį; į ligoninę ją teko nuvežti krautuvo kauše

  VILNIUS, gruodžio 26 — Sputnik. Antradienį Šachtersko mieste Sachaline  dėl audringo vėjo pensininkė nukrito nuo balkono ketvirtame aukšte, informaciją RIA Novosti patvirtino Uglegorsko rajono centrinėje ligoninėje.

  "Taip, buvo toks atvejis. Senolė išėjo į balkoną ir neišlaikė vėjo gūsių. Dabar ji yra viename iš Uglegorsko rajono centrinės ligoninės skyrių, ji turi traumų", — pranešė šaltinis gydymo įstaigoje.

  Vietos žiniasklaidos atstovai pranešė, kad apie 70 metų amžiaus moteris išėjo į balkoną,  parūkyti, tačiau vėjo gūsis ją nupūtė iš balkono. Pensininkei pasisekė: ji nukrito į minkštą pusnį. Greitosios pagalbos mašina negalėjo pravažiuoti prie nukentėjusios namo, todėl senolę teko nuvežti į vietinę ligoninę krautuvo kauše.

  Sachaline jau dvi dienas siaučia galingas ciklonas, antradienio vakarą jis persikėlė iš salos pietų į šiaurę, vėjo greitis siekia 40 metrų per sekundę. Kelto perkėla yra uždaryta, Južno-Sachalinsko oro uostas veikia pagal faktinius orus.

  Rusijos Nepaprastųjų padėčių ministerijos duomenimis, šiame regione nuo vėjo nukentėjo 13 daugiabučių namų stogų, be to, vėjas nuplėšė vaikų darželio stogą, taip pat vėjas išvertė kelias kalėdų egles. Dešimtys gyvenviečių lieka be elektros.

  Dar šia tema

  Snygis Europoje: yra žuvusių, transporto komunikacijos sutrikdytos
  Tegai:
  audringas vėjas, ciklonas, Sachalinas, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos