01:21 2018 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1470
 • RUB75.2418
  Šaudymas Maskvos gamykloje, nuotrauka iš įvykio vietos

  Maskvoje gamyklos savininkas pradėjo šaudyti iš baimės bankrutuoti

  © Sputnik / Евгения Новоженина
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  2010

  Buvęs gamyklos "Menševik" savininkas, šaudydamas gamyklos teritorijoje, nušovė apsaugininką

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Maskvos pietryčiuose vyras pradėjo šaudyti gamyklos "Menševik" teritorijoje, vienas žmogus nužudytas, praneša RIA Novosti.

  Incidentas prasidėjo 09:00 Maskvos laiku (08:00 Lietuvos laiku) konditerijos gamykloje "Menševik". Policijos duomenimis, šaudymą pradėjo buvęs gamyklos savininkas Ilja Averjanov.

  Dabar vyras užsidarė gamyklos pastate, policija derasi su šauliu. Šiuo metu aišku tik tai, kad vyras iš pradžių atėjo prie gamyklos, susipyko su apsaugininku, pradėjo šaudyti ir darbuotoją nušovė.

  Sausio 18 dieną Maskvos teismas turi priimti sprendimą dėl "Menševik" bankrutavimo bylos. Buvęs savininkas teigia, kad iš jo neteisėtai buvo atimta gamykla.

  "Aš — direktorius. Aš šiuo metu čia sėdžiu, užsibarikadavau… Iš manęs netikrais dokumentais atimta gamykla. Aš turiu aštuonis vaikus. Aš ketverius metus kovoju… Šiandien iš ryto atėjau į darbą, o mane pradėjo šturmuoti — su šautuvu, su ginklu", — sakė "Business FM" radijui šaulys.

  Vyras teigia, kad su savimi turėjo ginklą, todėl pradėjo šaudyti atgal ir "deja, vieną nušovė". Pareigūnai paneigė, kad vyras paėmė įkaitų.

  Policija iškėlė baudžiamąją bylą pagal straipsnius "Nužudymas" ir "Neteisėta prekyba ginklais".

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos