17:42 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

  Peskovas patikino, kad Putinas visiškai sveikas

  © Sputnik / Алексей Дружинин
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  3720

  Komentuodamas ataskaitą apie JAV prezidento sveikatos būklę, Peskovas užtikrino, kad Rusijos prezidentas yra visiškai sveikas

  VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas visiškai sveikas, pareiškė prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

  Taip jis pakomentavo ataskaitą apie JAV prezidento Donaldo Trampo sveikatos būklę. Spaudos konferencijos metu žurnalistai paklausė Peskovo, ar Kremlius neplanuoja paskelbti duomenų apie Rusijos vadovo sveikatą. Peskovas atsakė, kad Rusijos teisės aktai to nenumato.

  "Aš neturiu duomenų apie tai, jog būtų ruošiamos tokios ataskaitos. Mūsų teisės aktai nenumato kokių nors įsipareigojimų viešai skelbti apie prezidento sveikatą", — RIA Novosti cituoja Peskovą.

  Tačiau Peskovas užtikrino žurnalistus, kad Putinas visiškai sveikas.

  JAV žmonės susirūpino Trampo sveikatos būkle po to, kai jis susipyko su žurnalistu Maiklu Vulfu, kuris tvirtino, kad prezidentas „intelektualiai nesugeba būti prezidentu". Todėl Trampas be paprastos medicininės apžiūros atliko Monrealio kognityvinį testą. Trečiadienį Trampo gydytojas Ronis Džeksonas paskelbė, kad prezidentas testo metu surinko 30 taškų, tai maksimumas. Be to, fizinė JAV prezidento sveikata yra labai gera, nepaisant to, kad Trampas mėgsta greitojo maisto restoranus.

  Dar šia tema

  Putinas pajuokavo apie savo "Murkos" grojimo įgūdžius
  Naktį Putinas Raudonojoje aikštėje žaidė ledo ritulį
  Naikintuvai pridengė Rusijos prezidento bortą danguje virš Sirijos
  Tegai:
  sveikata, Vladimiras Putinas, Rusija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos