20:16 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  237

  Rusijos Ust-Lugos uosto krovinių apyvarta 2017 metais išaugo 11%, palyginti su 2016 metais; be to, didelė krovinių dalis anksčiau gabenti per Baltijos uostus

  VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Rusijos tarptautinis prekybos uostas Ust Luga perima iniciatyvą iš Baltijos uostų naujų terminalų ir skirstymo stočių atsiradimo dėka, sakė Leningrado srities gubernatorius Alexandras Drozdenko.

  Apie tai pranešė regioninės vyriausybės spaudos tarnyba.

  "Leningrado regionas vykdo Rusijos prezidento Vladimiro Putino nutarimą siekiant stiprinti Rusijos transporto ir logistikos infrastruktūrą Rusijos Baltijos jūros  akvatorijoje. Paspartintas šiuolaikinio Ust Lugos uosto vystymąs, naujų terminalų bei unikalaus rūšiavimo stoties statyba leidžia perimti iniciatyvą iš Baltijos uostų", — sakė Drozdenko.

  Pasak Baltijos jūros uostų administracijos, krovinių apyvarta Ust Lugos uoste per pastaruosius metus viršijo šimtą milijonų tonų, o tai yra 11% daugiau nei 2016 metais.

  Ust-Luga yra didžiausias giliavandenis uostas Baltijos regione. Uostas pradėjo darbą 2001 metais anglių terminalo atidarymu, šiandien jame yra 12 terminalų, taip pat industrinis parkas, geležinkelio rūšiavimo stotis ir miestas darbuotojams. Uostas gali priimti ir apdoroti iki 20 rūšių krovinių, įskaitant konteinerius.

  Dar šia tema

  Rusija planuoja perkrauti krovinius iš Baltijos uostų į "Bronką"
  Tegai:
  Ust Luga, Baltijos šalys

  Svarbiausios temos