21:11 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija 2018" Lisabonoje (22)
  569

  Sprendimas dėl jos pasirodymo šių metų dainų konkurse buvo priimtas dar pernai, po to kai ji negalėjo dalyvauti "Eurovizijoje-2017"

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Dainininkė Julija Samoilova atstovaus Rusijai "Eurovizijos" dainų konkurse Lisabonoje, pranešė "Pervyj kanal".

  Instagram paskyroje Samoilova pranešė, kad jau apsisprendė su daina, kurią atliks konkurse, tačiau jos pavadinimo klo kas neatskleidė.

   

  "Štai ir prasidėjo pasirengimas "Eurovizijai"! Pagaliau! Susitikome mūsų komanda su režisieriumi Aleksejumi Golubevu, aptarėme būsimą numerį. Daina jau išrinkta, taigi, dirbame", — parašė Samoilova.

  Primename, kad Rusiją tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija-2017" turėjo pristatyti Julija Samoilova. Mergina dalyvavo daugelyje konkursų, nepaisant to, kad juda tik invalido vežimėlyje — dainininkė turi itin retą diagnozę "stuburo raumenų atrofija (Verdnigo-Hoffmano liga)". Tačiau 2017 metų kovo 22 dieną Ukrainos saugumo tarnyba uždraudė Julijai įvažiuoti į šalies teritoriją trejus metus dėl to, kad ji koncertavo Kryme.

  Aleksandras Rybakas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Андрей Александров

  Europos transliuotojų sąjungos (EBU) generalinė direktorė Ingrid Deltenre pareiškė, kad giliai apgailestauja dėl to, kad "Eurovizija" naudojamasi piktnaudžiaujant politiniais tikslais. "Dainos konkursas turėtų džiuginti milijonus žmonių ir suburti juos kartu, — jis neturi būti naudojamas kurstymui vienų prieš kitus ir jų atskirčiai", — pareiškė Deltenre. Per visą "Eurovizijos" istoriją nebuvo atvejo, kad kokios nors šalies neleistų į konkursą.

  EBU pasiūlė transliuoti dainininkės pasirodymą nuotoliniu būdu arba pakeisti konkursantą, tačiau Maskva atsisakė. Europos transliuotojų sąjunga  pareiškė, kad Rusija nedalyvaus konkurse, o "Pervyj kanal" nusprendė netransliuoti "Eurovizijos-2017".

  Be to, lapkritį "Eurovizijos" organizatoriai pranešė, kad atsisako bandymų apsaugoti konkurentus nuo politikos, sprendimus dėl dalyvių įvažiavimo priims priimančios šalies valdžia.

  Temos:
  "Eurovizija 2018" Lisabonoje (22)

  Dar šia tema

  Lažybų tarpininkai prognozuoja antrą Rybako kelionę į "Euroviziją"
  "Eurovizijos" laimėtojui atlikta širdies persodinimo operacija
  Bilietus į "Eurovizijos 2018" finalą pradės pardavinėti lapkričio 30-ąją
  Rusija grįš į dainų konkursą "Eurovizija"
  Tegai:
  dainininkė, Eurovizija-2018, Julija Samoilova, Rusija

  Svarbiausios temos