20:42 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1025
 • RUB69.0442
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
  66

  Rusijos rinkimų komisija oficialiai užregistravo Vladimirą Putiną kaip kandidatą į prezidentus

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Rusijos rinkimų komisija užregistravo Vladimirą Putiną kaip prezidento rinkimų, kurie vyks kovą,  kandidatą, praneša RIA Novosti.

  Nurodytas oficialus registracijos laikas — 11:25 vietos laiku (10:25 Lietuvos laiku). Kandidato pažymėjimą gavo Putino patikėtinis Sergejus Kabyševas. Jis pažadėjo šiandien perduoti pažymėjimą kandidatui.

  "Nukeliautas sunkus etapas, rimtas, beveik 315 tūkstančių parašų… Mes dėkingi visiems rinkėjams, kurie parodė pasitikėjimą mūsų kandidatu, parašų rinkėjams, kurie atliko didžiausią sunkaus darbo dalį, notarams, kurie patvirtino parašus", — pridūrė Kabyševas.

  Putinas dalyvauja prezidento rinkimuose kaip pavienis kandidatas. Registracijai jam reikėjo surinkti ne mažiau nei 300 tūkstančių parašų, ne daugiau nei 7,5 tūkstančio viename regione. Surinkti parašai ir kiti privalomi dokumentai buvo perduoti Vyriausiajai rinkimų komisijai sausio 29 dieną.

  Iš viso Putino kandidatūrai palaikyti buvo surinkta daugiau kaip 1,6 milijono parašų, į komisiją buvo perduoti daugiau nei 314 tūkstančių. Reikalavimų neatitiko tik 232 parašai. Kol kas tai mažiausias netinkamų parašų skaičius, palyginti su ankstesnėmis kampanijomis.

  Rusijos prezidento rinkimai vyks kovo 18 dieną. Vyriausioji rinkimų komisija jau užregistravo du kandidatus — Vladimirą Žirinovskį ir nepartinį Pavelą Grudininą. Šiuos kandidatus palaikė parlamentinės partijos, todėl jiems nereikėjo rinkti rinkėjų parašų. Dar penki kandidatai laukia registracijos — Ksenija Sobčiak, Maksimas Suraikinas, Grigorijus Javlinskis, Sergejus Baburinas ir Borisas Titovas.

  Temos:
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)

  Dar šia tema

  Galėsiu dirbti kombainininku: Putinas surinko virtualų derlių
  Putino būstinė surinko daugiau parašų nei reikėjo
  Putinas surengė didelę kasmetinę spaudos konferenciją
  Tegai:
  Rusijos prezidento rinkimai, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos