15:13 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  141

  Pareigūnai aptiko Jaltos priekybos vietose uždraustą įvežti į Rusiją produkciją; beveik 70 kilogramų produktų iš Lietuvos, Vokietijos ir Ukrainos konfiskavo ir sunaikino

  VILNIUS, vasario 9 — Sputnik. Kryme buvo sunaikinta sankcinių sūrio ir dešrų produkcijos partija, kurios bendras svoris apie 67 kilogramus, praneša Krymo Respublikos ir Sevastopolio miesto Federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba.

  Tarnybos darbuotojai aptiko produktus,  kurie yra uždrausti įvežti į Rusiją, Jaltos priekybos vietose. Valstybiniai inspektoriai nustatė, kad tarp šių produktų buvo pagaminti Lietuvoje ir Vokietijoje sūriai (28 kilogramai), o taip pat 38 kilogramų dešrų iš Italijos ir Ukrainos.

  Savininkai negalėjo pateikti informacijos apie veterinarinius sertifikatus ir kitus prekių kilmės patvirtinančius dokumentus. Markiravimo rusų  kalba ant šių prekių taip pat nebuvo.

  Produkcija buvo konfiskuotia ir sudeginta.

  Anksčiau Federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba grąžino  į Lietuvą iš Kaliningrado srities daugiau kaip 11 tonų Maroko pomidorų, nes produktai neatitiko sanitarijos reikalavimų.

  Dar šia tema

  Lietuvos muitininkai cigarečių kontrabandą aptiko dujiniuose šildytuvuose
  Tarnybinis šuo Joris aptiko kontrabandinių cigarečių krovinį
  Nepasiduoda: kontrabandininkai vėl bandė perkelti cigaretes per upę
  Muitininkai likvidavo narkotikų kontrabandininkų grupuotę
  Kontrabandininkai vėl bandė rūkalų krovinį pridengti ledo lytimi
  Tegai:
  maisto produktai, sūris, sankcijos, Krymas

  Svarbiausios temos