04:07 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  76

  Valstybės departamento oficiali atstovė Heather Nauert mano, kad Sputnik ir RT "turi unikalią atsakomybę" už smurto nutraukimą Sirijoje

  VILNIUS, vasario 23 — Sputnik. Vyriausioji televizijos kanalo RT ir naujienų agentūros Sputnik redaktorė Margarita Simonian pakomentavo JAV Valstybės departamento oficialios atstovės Heather Nauert, parekomendavusios žurnalistams kreiptis klausimais dėl Sirijos į Rusijos prezidentą, o taip pat televizijos kanalą RT ir agentūrą Sputnik, žodžius.

  "Anksčiau, kai Valstybės departamente nežinojo atsakymo, sakė, kad pasitikslins biure. Dabar jie ieško atsakymo RT ir Sputnik. Irgi neblogai", — cituoja vyriausiąją redaktorę tinklalapis RT.

  Anot Nauert, Sputnik ir RT "turi unikalią atsakomybę" už smurto nutraukimą Sirijoje. Tačiau Valstybės departamento atstovė nepaaiškino, apie kokią būtent atsakomybę kalbama.

  Sausio pabaigoje JAV valstybės sekretorius Rexas Tillersonas apkaltino Sirijos valdžią naudojant cheminius ginklus Rytų Gutoje, o Rusiją — tuo, kad ji tariamai "dengia" Basharo al-Assado režimą. Reaguodama į tai, Rusijos gynybos ministerija pareiškė, kad kaltinimai Damasko adresu paremti tik gandais, pranešimais iš socialinių tinklų ir kovotojų liudijimais, o Kremliuje pabrėžė jų nepagrįstumą, nes JAV ir vėl nepateikė jokių konkrečių duomenų.

  Dar šia tema

  Žodžio laisvė amerikietiškai: Simonian papasakojo apie RT darbą JAV
  RT žurnalistai neteko akreditacijos JAV Kongrese
  Daugelis RT partnerių JAV negalės dirbti su televizijos kanalu
  "Google News" paslėps nuo vartotojų RT ir Sputnik naujienas
  Rusijos Valstybės Dūma parengė atsakymą į amerikiečių priemones prieš RT
  Tegai:
  RT, Sputnik, Margarita Simonian, Rusija

  Svarbiausios temos