16:49 2019 Rugpjūčio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1103
 • RUB74.2984
  Premjero pavaduotojas Dmitrijus Rogozinas, archyvinė nuotrauka

  Rogozinas įvardijo sankcijų Rusijai galiojimo terminą

  © Sputnik / Сергей Мамонтов
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (204)
  6941

  Rusijos premjero pavaduotojas Dmitrijus Rogozinas pabrėžė, kad po apribojimų pradžios yra pakankamai sunkumų, tačiau šalies vadovybė imasi priemonių jiems pašalinti

  VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Sankcijos, kurias Vakarai taikė Rusijai, galios visada, pareiškė premjero pavaduotojas Dmitrijus Rogozinas interviu laikraščiui "Kommersant".

  Anot Rogozino, Rusijoje įvyko nacionalinės savimonės atgimimas, o kartu su juo — ir jėgų augimas. Vakarams tai visada kėlė nepasitenkinimą.

  "Sankcijos — tai seno aršaus priešo reakcija į mūsų stiprėjimą. Ir panaikintos jos bus tik tuo atveju, jei mes vėl tapsime silpni. Todėl mums sankcijos — tai mūsų galimybė parodyti geriausias mūsų nacionalinio charakterio savybes", — sakė premjero pavaduotojas.

  Paklaustas, ar apribojimai netrukdo perginkluoti kariuomenę, Rogozinas atsakė, kad "sunkumų pakanka", tačiau valdžia imasi visų priemonių. Taip buvo sukurtas antisankcinis karinės pramonės komplekso štabas, kuris pirmiausia stebi karinių produktų tiekimą klientams laiku.

  Praėjusiais metais JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė CAATSA įstatymą, nukreiptą prieš Rusiją, Iraną ir KLDR. Po to Baltieji rūmai sudarė asmenų ir organizacijų sąrašą Rusijos gynybos ir žvalgybos sektoriuje už "reikšmingus" veiksmus, kurių pagrindu gali taikyti sankcijas.

  Valstybiniame departamente sakoma, kad dokumentas skirtas pristabdyti tuos, kurie nori sudaryti sandorius su Rusijos kompanijomis, o apribojimai jau privedė prie "milijardrinių nuostolių Rusijos gynybos pramonėje".

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (204)

  Dar šia tema

  Vokietija pasakė, kada galima atšaukti sankcijas Rusijai
  Lietuvos ir Prancūzijos URM: išlaikyti paramą Ukrainai ir sankcijas Rusijai
  Nuostoliai dėl ES sankcijų Rusijai siekia daugiau nei šimtą milijardų eurų
  Europiečiai nepatenkinti JAV sankcijomis prieš ES projektus su Rusija
  Prancūzijos finansų ministras pasiūlė RF "manevruoti" atsižvelgiant į sankcijas
  Tegai:
  sankcijos prieš Rusiją, Dmitrijus Rogozinas, Europos Sąjunga, Rusija

  Svarbiausios temos