17:24 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  89

  Pasibaigus renginiui, prie Sobčiak pribėgo jaunas vaikinas ir, sakydamas: "Tai už Žirinovskį", apliejo ją vandeniu bei taip stipriai pastūmė, kad moteris pargriuvo ant žemės

  VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Maskvos centre įvyko išpuolis prieš kandidatę į Rusijos prezidentus, televizijos laidų vedėją Kseniją Sobčiak, praneša RIA Novosti su nuoroda į Sobčiak priešrinkiminį štabą.

  Ksenija Sobčiak, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Валерий Мельников

  Incidentas įvyko tuo metu, kai televizijos laidų vedėja paliko Petrovskio rūmus, kur vyko Michailo Gorbačiovo gimtadienio šventė. Prie Sobčiak pribėgo jaunuolis ir, sakydamas: "Tai už Žirinovskį", apliejo ją vandeniu bei taip pastumė, kad moteris pargriuvo.

  Užpuolikas buvo sulaikytas. Tai Maskvos miesto Dūmos pirmininko Aleksejaus Šapošnikovo padėjėjas Alanas Dzucevas. Vėliau paaiškėjo, kad sulaikytas vyras nedirba kartu su Šapošnikovu. Tai patvirtino politiko atstovė spaudai Polina Orechova.

  Trečiadienį Sobčiak apliejo Žirinovskį vandeniu debatų metu, nes vyras iškeikė ją įvairiais žodžiais televizijos kanalo "Rossija 1" eteryje.

  Ruptly
  Sobčiak apliejo Žirinovskį vandieniu debatų metu po jo keiksmažodžių

  Sobčiak štabo atstovo teigimu, štabas neturi nuosavo vaizdo įrašo, tačiau šiuo metu bando išgauti kadrus iš vaizdo stebėjimo kamerų.

  Rusijos prezidento rinkimai vyks kovo 18 dieną.

  Dar šia tema

  Sobčiak surinko daugiau nei šimtą tūkstančių parašų registracijai į rinkimus
  Rusijos VRK leido Sobčiak dalyvauti priešrinkiminėje kampanijoje
  Sobčiak laiko Krymą Ukrainos teritorija
  Kandidatė prieš visus: Sobčiak žengė į kovą už prezidento postą
  Tegai:
  išpuolis, Vladimiras Žirinovskis, Ksenija Sobčiak, Rusija

  Svarbiausios temos