00:41 2020 Balandžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.0871
 • RUB82.1046
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
  77

  Rusijos valdžios institucijos pasakė savo JAV kolegoms, kad tie nuolat kišasi į Rusijos vidaus reikalus, ir Vašingtonas neneigė šių kaltinimų, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas

  VILNIUS, kovo 10 — Sputnik.  JAV nuolat kišasi į rinkimus Rusijoje ir net neslepia to, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas interviu JAV televizijos kanalui NBC.

  Apie tai praneša RIA Novosti.

  "Mes jiems (JAV atstovams — Sputnik) neseniai aukščiausiame lygmenyje pasakėme: "Jūs nuolat kišatės į mūsų politinį gyvenimą". Įsivaizduojate, jie to net neneigia", — sakė prezidentas.

  Rinkimai Prancūzijoje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Кристина Афанасьева

  Putinas paneigė teiginius apie neva ekzistuojančią "Rusijos įtaką" Amerikos rinkimų rezultatams. Prezidento teigimu, Maskva laikosi principo, kad neturi kištis į kitų valstybių vidaus reikalus, ir neleidžia kištis į jų reikalus.

  Putinas pabrėžė, kad JAV užsiima "nešvariu darbu", o kaltina šiuo kitus. Taip jis pakomentavo žurnalistės Megin Kelly klausimą apie Rusijos verslininko Jevgenijaus Prigožino "įsikišimą" į JAV rinkimus 2016 metais.

  "Aš nesiimu jokių nešvarių darbų. Viską, ką darau, darau atvirai. Tai jūsų štampas. Jūs turite kažką, kas mėgsta daryti nešvarų darbą, ir jūs manote, kad mes darome tą patį. Nieko panašaus", — sakė prezidentas.

  Anksčiau JAV specialusis prokuroras Robertas Mulleras apkaltino 13 Rusijos piliečių, įskaitant Prigožiną, o taip pat tris juridinius asmenis bandymu kištis į rinkimus. Anksčiau tokie JAV valdžios institucijų pareiškimai ne kartą skambėjo Rusijos atžvilgiu. Prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pavadino juos "visiškai nepagrįstais".

  Temos:
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)

  Dar šia tema

  Amerika išmokys Lietuvą pasirinkti "tinkamą" prezidentą
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Vladimiras Putinas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos