12:40 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  44

  RT vyriausioji redaktorė taip pat pabrėžė, kad "RT Amerika išleidžia per mėnesį tiek, kiek televizijos kanalas CBS per septynias valandas"

  VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Vyriausioji televizijos kanalo RT ir naujienų agentūros Sputnik redaktorė Margarita Simonian atsakė kandidatei Rusijos prezidento rinkimuose Ksenijai Sobčiak, pasidalinusiai iškreipta informacija apie televizijos kanalo biudžetą.

  Kaip teigia Sobčiak, 2018 metų biudžete padidėjo išlaidos žiniasklaidai ir propagandai, o RT finansavimas "gali būti padidintas 11% — nuo 23,5 iki 26 milijardų rublių" (nuo 332,3 iki 367,7 milijono euro — Sputnik).

  "Milijardai rublių skiriama kiekvienais metais finansuoti žiniasklaidai, kad Ksenija Sobčiak galėtų tiesioginiame eteryje federaliniame kanale meluoti apie mūsų biudžetą. Ksiuša, jokių 23,5 milijardų — o dar labiau padidėjimo iki 26 milijardų — nėra. Yra suma, paskelbta federaliniame biudžete — ji lygi 19,2. Kitiems metams planuojama jį sumažinti, o ne didinti. Doleriais tai $336,8 milijonų", — parašė savo Telegram Simonian.

  Ji taip pat pabrėžė, kad "RT Amerika išleidžia per mėnesį tiek, kiek televizijos kanalas CBS per septynias valandas".

  Pagal įstatymą dėl federalinio biudžeto 2018 metams RT biudžetas sudarys 19,2 milijardų rublių, o 2019 metais kanalo finansavimas bus sumažintas iki 17,7 milijardų.

  Televizijos tinklas RT apima aštuonis naujienų ir dokumentinius kanalus, informacijos portalus šešiomis kalbomis ir pasaulinę naujienų vaizdo agentūrą "Ruptly". RT yra prieinamas 700 milijonų žiūrovų daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje visą parą.

  Dar šia tema

  Žodžio laisvė amerikietiškai: Simonian papasakojo apie RT darbą JAV
  Simonian pateko į įtakingiausių pasaulio moterų sąrašą pagal "Forbes"
  Simonian apie reklamos draudimą Twitter — peržengia visas ribas
  Simonian pakomentavo Pentagono ataskaitą apie Sputnik ir RT įtaką
  Simonian: Ukrainai beliko uždrausti japoniškus diktofonus ir vaizdo kameras
  Tegai:
  finansavimas, RT, Ksenija Sobčiak, Margarita Simonian, Rusija

  Svarbiausios temos