08:32 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  103

  Socialiniuose tinkluose pasklido dokumentinis filmas apie Rusijos prezidentą, kuriame jis atvirauja apie savo gyvenimo ypatumus ir dalinasi gan asmeniškais prisiminimais

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Socialiniuose tinkluose paviešinta antra Andrejaus Kondrašovo dokumentinio filmo "Putinas" dalis apie Rusijos prezidento gyvenimą.

  Paklaustas, kiek kartų į jo gyvybę buvo pasikėsinta, Putinas nepanoro atskleisti šios informacijos.

  Rusijos prezidento rinkimai, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Гальперин

  "Manote, apie tai reikia kalbėti? Yra daug bendrų frazių. (Kazachstano prezidentas Nursultanas — Sputnik) Nazarbajevas dažnai mėgsta tai kartoti: sostas ir ešafotas visada yra šalia. Bet kalbame ne apie kažkokį mitinį sostą. Aš niekuomet nesijaučiau lyg būčiau ant sosto. Reikia suprasti, kad žmogus, padaręs savo pasirinkimą, turi suprasti, kas yra susiję su šiuo pasirinkimu", — sakė Putinas dokumentiniame filme.

  Tačiau Putino draugas Sergejus Rolduginas juostoje papasakojo, kad 1990-aisiais metais, dirbant Sankt Peterburge dabartiniam Rusijos prezidentui teko miegoti su šautuvu rankose.

  Komentuodamas tai, Putinas pabrėžė, kad apie "banditų Peterburgą" kalbama daug išgalvotų dalykų, tačiau apskritai "situacija buvo karinga".

  "Aš savo vasarnamyje eidavau miegoti su pompiniu šautuvu, tai tiesa. Bet tokie buvo laikai. Reikia saugotis pačiam, ir Dievas tave saugos", — sakė Putinas.

  Filmas "Putinas", paviešintas socialiniuose tinkluose, grindžiamas interviu su Rusijos vadovu serija. Be to, apie Putiną šioje juostoje kalba daug  pasaulio lyderių, garsių politikų ir visuomeninių veikėjų.

  Dar šia tema

  Putinas ir Infantino sužaidė futbolą Kremliuje
  Galėsiu dirbti kombainininku: Putinas surinko virtualų derlių
  Putinas pajuokavo apie savo "Murkos" grojimo įgūdžius
  Grįžta namo: Putinas įsakė išvesti Rusijos kariuomenę iš Sirijos
  Tegai:
  dokumentinis filmas, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos