15:45 2020 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1115
 • RUB68.7300
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
  52

  Pasak Vladimiro Putino, savarbiausia - užtikrinti Rusijos ekonomikos augimą bei sveikatos apsaugos, švietimo ir pramonės gamybos vystymą

  VILNIUS, 19 — Sputnik. Prioritetine darbo kryptimi naujos kadencijos metu bus vidaus darbotvarkė, teigė Vladimiras Putinas per susitikimą su jo rinkimų štabo pirmininkais, praneša RIA Novosti.

  Pasak jo, savarbiausia — užtikrinti Rusijos ekonomikos augimą ir suteikti jai novatorišką pobūdį.

  "Tai yra sveikatos apsaugos, švietimo, pramonės gamybos, kaip jau sakiau, infrastruktūros, kitų svarbių sričių vystymas, siekiant judėti į priekį ir didinti mūsų piliečių gyvenimo lygį", — sakė Putinas.

  Tuo pačiu metu valstybės vadovas pabrėžė, kad šalies gynybos pajėgumų ir saugumo užtikrinimo klausimai neliks be dėmesio.

  "Tai neišvengiama. Tačiau svarbiausia yra vidaus darbotvarkė", — sakė Putinas.

  Remiantis Centrinės rinkimų komisijos duomenimis, kandidatas į Rusijos prezidento postą, dabartinis valstybės vadovas Vladimiras Putinas gavo 76,65% balsų po 99,51% biuletenių skaičiavimo. Antroje vietoje yra  Rusijos Federacijos komunistų partijos (KPRF) kandidatas Pavelas Grudininas — jis gavo 11,81% balsų, trečioje vietoje — Liberalų demokratų partijos (LDPR) kandidatas Vladimiras Žirinovskis su 5,67% balsų.  Partijos "Piliečių iniciatyva" kandidatė Ksenija Sobčiak surinko 1,67%, "Jabloko" atstovas Grigorijus Javlinskis — 1,04% balsų.

  Temos:
  Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)

  Dar šia tema

  Putinas surinko daugiau nei 76% balsų po 99,5% biuletenių skaičiavimo
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos