08:57 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Gaisras Kemerovo prekybos centre (21)
  153

  Socialiniuose tinkluose paviešintas vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip prekybos centro "Zimniaja vyšnia" kino lankytojai supranta, kad pastatas užsidegė ir evakuojasi iš salės

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Kemerovo gyventojas Igoris Vostrikovas, kuris baisiame gaisre prarado visą šeimą, parodė įrašą iš vaizdo stebėjimo kamerų, kurios buvo įmontuotos šalia kino salių, praneša RIA Novosti.

  Instagram tiesioginės transliacijos metu jis ant savo kompiuterio monitoriaus parodė vaizdo įrašą, kuriame matoma, kad prieš ir po gaisro pradžią visos visų kino salių durys buvo atidarytos.

  Daugelis lankytojų ne iš karto suprato, kas nutiko, ir ramiai ėjo koridoriumi. Kai kurie sėdėjo salėje laukdami filmo pradžios. Tie, kurie buvo ketvirtame aukšte, bėgo link šėjimo, kai koridoriuje greitai pradėjo plisti dūmai.

  Vaizdo įraše matosi, kaip koridoriumi ėjusi mergina atidaro duris į "raudoną" salę, kurioje buvo rodomas filmukas, tačiau iš ten niekas neišėjo.

  "Tai durys į mėlyną salę, tai durys į raudonąją salę. Raudonoje salėje visi mirė, nes užsirakino. Bet durys buvo atidarytos", — komentuoja vaizdo įrašą Vostrikovas ir jo pašnekovas.

  Tuo tarpu žiūrovai iš kitų salių palieka patalpas. Po maždaug 13 sekundžių koridorius pilnas juodų dūmų.

  Gaisras keturių aukštų prekybos centre "Zimniaja vyšnia" Kemerove kilo kovo 25 dieną. Žuvo 64 žmonės, tarp jų 41 vaikas. Užsiliepsnojimo židinys buvo viršutiniame aukšte, kuriame buvo įsikūrę keli kino teatrai ir vaikų žaidimų aikštelės su pramogomis.

  Tyrime nagrinėjamos dvi versijos: trumpasis jungimas ir padegimas.

  Temos:
  Gaisras Kemerovo prekybos centre (21)

  Dar šia tema

  Kemerovo, mes su tavimi: įvairių šalių gyventojai pagerbė gaisro aukų atminimą
  Mačiau šokančius pro langus vaikus: liudytojai apie gaisrą Kemerove
  Tegai:
  vaizdo įrašas, gaisras, Kemerovas, Rusija

  Svarbiausios temos