15:30 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  76

  Vyriausiosios Sputnik redaktorės teigimu, dabar visi latviai žino, kad geriausias šalyje nuotraukas ir vaizdo įrašus turi Rusijos žiniasklaida

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Vyriausioji Sputnik redaktorė Margarita Simonian padėkojo Latvijos nacionalinei elektroninės žiniasklaidos tarybai, kuri uždraudė šalies žiniasklaidai naudotis Sputnik medžiaga, už auditorijos pritraukimą.

  Trečiadienį paaiškėjo, kad Latvijos institucija paskelbė, jog draudžia "Latvijos mokesčių mokėtojų lėšas" egzistuojančiai žiniasklaidai naudoti Sputnik agentūros vaizdo medžiagą. Tarybos teigimu, tai prisideda prie "Sputnik stiprinimo ir jo prekės ženklo populiarinimo", o tai "prieštarauja Latvijos visuomenės interesams".

  "Aš dėkoju Latvijos nacionalinei elektroninės žiniasklaidos tarybai už puikų darbą, siekiant pritraukti auditoriją į Sputnik Latvija. Nuo šiol geriausias vaizdinis turinys šalyje — išskirtinai pas mus", — RIA Novosti cituoja Simonian.

  Latvijos nacionalinė elektroninės žiniasklaidos taryba yra priežiūros institucija, kuri turi teisę atimti žiniasklaidos licenciją už įvairius pažeidimus. Tarnyba gali ką nors rekomenduoti žiniasklaidai, tačiau redakcinė politika pagal įstatymą lieka redakcijos proežiūroje.

  Simonian pakomentavo patarimą ieškoti atsakymų RT ir Sputnik >>

  Vakaruose neseniai buvo pradėta kampanija prieš Rusijos žiniasklaidą. Pernai Europos Parlamentas priėmė rezoliuciją, kurioje teigiama apie būtinybę kovoti su Rusijos žiniasklaida, o kaip "pagrindinės grėsmės" dokumente įvardijamos "Sputnik" ir "RT".

  Dar šia tema

  Sputnik ir RT draudimai: Vakarai ieško geležinės uždangos
  Sputnik paleido mokamąją programą žiniasklaidai buvusiose TSRS šalyse
  Ekspertas: Baltijos šalyse vyksta kampanija prieš Sputnik ir RT
  Tegai:
  Sputnik, žiniasklaida, Margarita Simonian, Latvija

  Svarbiausios temos