13:29 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  158

  Lietuvoje verslininkas Vladimiras Antonovas įtariamas padaręs didelę žalą valstybei

  VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Sankt Peterburge sulaikytas buvęs banko "Snoras" akcininkas Vladimiras Antonovas, pranešė "Sputnik Latvia".

  Rusijos verslininkas buvo sulaikytas  balandžio 11 dieną Rusijos vidaus reikalų ministerijos Pagrindinio direktorato Tyrimų departamento pareigūnų dėl sukčiavimo ir įtarimo dėl banko "Sovetskij" turto pasisavinimo.

  Lietuvoje Antonovas yra žinomas kaip banko "Snoras" vadovas ir akcininkas. "Snoro" banko veikla Lietuvos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metais, "Snorui" buvo iškelta bankroto byla.

  Šių metų vasario 28 dieną Vilniaus apylinkės teismas pripažino įtariamaisiais Antonovą ir Raimondą Baranauską. Šiuo metu abu minėti asmenys yra įtariami piktnaudžiavimu, turto pasisavinimu, turto iššvaistymu, nusikalstamu bankrotu, nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimu, apgaulingu apskaitos tvarkymu, dokumentų klastojimu ar disponavimu suklastotu dokumentu.

  Be to, Latvijoje Antonovas buvo kaltinamas neteisėtu lėšų iš banko "Latvijas Krajbanka" panaudojimu kitiems projektams finansuoti. 2016 metais Jungtinės Karalystės Aukščiausiasis Teismas nustatė, kad Rusijos verslininkas yra kaltas dėl beveik šimto milijonų eurų nuostolių Latvijos bankui.

   

  Dar šia tema

  Buvęs "Snoro" akcininkas Antonovas pinigų negaus
  Tegai:
  Snoras, Vladimiras Antonovas, Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos