08:29 2019 Birželio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Oro uostas Domodedovo, archyvinė nuotrauka

  Maskvos oro uostuose uždrausta sėdėti ant grindų ir gulėti ant sėdynių

  © Sputnik / Кирилл Каллиников
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  2420

  Keleiviams, kurie dažnai keliauja per Maskvos oro uostus, reikia atkreipti dėmesį į naujas taisykles; nuo šiol baudą galima gauti už muzikos klausymą be ausinių

  VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. Maskvos apskrities Dūma priėmė įstatymą, pagal kurį oro uostų Šeremetjevo, Domodedovo, Žukovskij lankytojams gali būti išrašytos baudos už taisyklių pažeidimą, rašoma regioninio parlamento tinklalapyje.

  Pagal pataisas skiriamos baudos už tokius pažeidimus kaip teritorijos užteršimas, praėjimų blokavimas, eskalatorių lifto, laukimo ir neįgaliųjų vietų naudojimo taisyklių nesilaikymas, muzikos klausymas be ausinių.

  Be to, pažeidimu taip pat bus laikomas "gulėjimas ant kėdžių, suoliukų, sėdynių", taip pat sėdėjimas ant grindų ir bagažo palikimas ant sėdynių.

  Draudžiama judėti oro uostų teritorijose skuteriais, apžergus gyvūnus, dviračiais ir kitomis transport priemonėmsi, išskyus neįgaliųjų vežimėlius.

  Be to, nustatoma atsakomybė už bagažo registracijos pažeidimus.

  "Visi keleivai turi būti griežtai nurodytose vietose", — rašoma pranešime. Už šios taisyklės nesilaikymą skiriama 100 rublių (1,31 euro) bauda.

  Taip pat bauda skiriama piliečiams, kurie siūlys savo paslaugas arba elgetaus oro uostų teritorijoje. Galiausiai, gali būti patraukti atsakomybėn žmonės, kurie naudoja oro uostą kaip viešbutį. už tai galima gauti nuo 2,5 iki 5 tūkst. rublių (32,68 — 65,36 eurų) baudą.

  Naujos taisyklės taikomos oro uostų ir oro uostų kompleksų teritorijose, taip pat saugumo zonose, kurios yra ne mažiau 30 metrų atstumu nuo oro uosto pastato.

  Dar šia tema

  Vilniaus oro uoste vyks "Duty free" parduotuvių pertvarka
  Kaunas sugrįžusius emigrantus oro uoste pasitiko dovanomis
  Vilniaus ir Kauno oro uostus svarstoma sujungti geležinkeliu
  Vilniaus oro uosto keleiviai trumpiau stovi eilėse
  Tegai:
  baudos, oro uostas, Maskva

  Svarbiausios temos